Informācija
Preču katalogs

Televizors Samsung QE98QN90AATXXH 4K Neo QLED 98" Smart

Ātra piegāde 1-7 d.d.

Kods 3528669

Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 2 208,81 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 2 556,78 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 4 gadi 2 904,75 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 3 484,70 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 2 904,75 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 3 484,70 €
Apdrošināšana 1 gads 2 904,75 €
Apdrošināšana 2 gads 4 064,65 €
Preces kopā ar iepakojumu līdz 80 kg. uznešanas / izkraušanas 14,99 €
Īpašības
Ražotājs Samsung
Televizora tips Neo QLED 4K
Skaņas jauda (RMS) 60 W
Bluetooth savienojums
Ekrāna diagonāle, " 98
Enerģijas klase E
USB 2
TV funkcija +
Skaļruņi +
Izliekts ekrāns +
Ekrāna izšķirtspējas tips 4K
Ekrāna izšķirtspēja 3840x2160
Skārienekrāns +
Audio sistēma Dolby Digital Plus
Operētājsistēma Tizen™
Smart TV
CL+ savienotājs Tur ir
HDMI savienojums 4
HD tehnoloģija 4K
Iebūvēti TV uztvērēji DVB-T2CS2 x 2
Attēla kvalitātes dzinējs Neo Quantum procesors 4K
Produkta kategorija Televizori
Krāsa Melns
Dziļums 367 mm
Platums 218 cm
Svars, Kg 75.7
Augstums 131.9 cm
Diagonāles diapazons." 55 un vairāk
Fiksēts
Izplatīšanās frekvence 120 Hz
Augstums ar kājiņām, mm 1319
Televizora klase QN90A
Spriegums + 220-240 VIzvēloties jaunu televizoru, jāpievērš uzmanība noteiktiem parametriem. Šī lietotāja rokasgrāmata palīdzēs izvēlēties labāko ierīci, kas atbilst Jūsu vēlmēm, un iepazīstinās ar jaunākajām tehnoloģijām.

Televizora izmērs

Viens no galvenajiem kritērijiem, ko mēs ņemam vērā, izvēloties televizoru - izmērs. Televizora izmēra izvēle ir atkarīga no vietas, kurā ierīce atradīsies, un minimālā attāluma no televizora līdz skatīšanās vietai. Skatoties iecienīto TV šovu uz liela ekrāna no neliela attāluma, ne tikai bojās acis, bet arī nesniegs nekādu skatīšanās komfortu.

tv1


Attālumam no televizora līdz galvenajai skatīšanās vietai jābūt vismaz 1,5 reizes lielākam par ierīces diagonāli. Ieteicams nepārsniegt šo attālumu vairāk kā 3 reizes, jo var būt grūti lasīt tekstu vai redzēt sīkas detaļas. 32 collu (81 cm) diagonālo ekrānu vislabāk ir skatīties no 1,2 - 2,40 m attāluma, bet 50 collu (127 cm) televizoru no vismaz 1,9 m attāluma. Zemāk ir tabula ar televizora ekrānu diagonālēm un ieteicamajiem attālumiem.

Diagonāle Minimālais attālums Maksimālais attālums
19" (48cm) 0,7m. 1,4m.
26" (66cm) 1,0m. 2,0m.
32" (81cm) 1,2m. 2,4m.
40" (101cm) 1,5m. 3,0m.
42" (107cm) 1,6m/ 3,2m.
48" (117cm) 1,8m. 3,5m.
50" (127cm) 1,9m. 3,8m.
55" (140cm) 2,1m. 4,2m.
60" (152cm) 2,3m. 4,6m.
65" (165cm) 2.5m. 5,0m.
75" (190cm) 2,9m. 5,7m.
85" (216cm) 3.2m. 6,5m.


Ir svarīgi pievērst uzmanību arī ierīces korpusam, statīva formai un rāmim, kas ieskauj ekrānu, jo plānāks rāmis optimāli paplašina ekrānu un koncentrē uzmanību uz attēlu, nevis uz vidi. Pārliecinieties, vai televizors patiešām ir piemērots atvēlētajai telpas vietai, bet, ja plānojat to stiprināt pie sienas, tad pārbaudiet, vai izvēlētajam modelim ir stiprinājuma punkti (VESA standarts).

Ekrāna izšķirtspēja

Vēl viens būtisks parametrs ir ekrāna izšķirtspēja, kas nosaka televizora attēla detalizāciju. Ražotāji šobrīd klientiem piedāvā modeļus ar HD 720p (1366 x 768), Full HD 1080p (1920 x 1080) un īpaši augstiem Ultra HD (3840 x 2160) izšķirtspējas ekrāniem.

tvgidas

Full HD ekrānu izšķirtspēja sasniedz 1920 × 1080 pikseļu. Lieliski piemērots DVD un «Blu-ray» filmu skatīšanai, augstas izšķirtspējas «YouTube» videoklipu skatīšanai, SD un HD televīzijas translācijai un spēļu konsolēm.

Ultra HD - pat četras reizes lielāka televizoru izšķirtspēja, kas nodrošina asu attēlu pat tuvumā, pamanāmas top pat vissīkākās detaļas. Spēļu entuziasti un visi tehnoloģiju jaunumu entuziasti noteikti izvēlēsies daudz lielākus Full HD vai UHD televizorus.

Ekrāna tips

Lietotāji var izvēlēties no trīs veidu ekrāniem: LCD, LED, OLED. LCD televizori apgaismošanai izmanto luminiscējošas lampas, bet attēls LED televizoros izskatās dziļāks un spilgtāks nekā LCD modeļos.

tvgidas

–  LED televizoru ekrāni sastāv no gaismu caurlaidīga regulējoša šķidro kristālu slāņa un gaismu izstarojošiem LED elementiem. Šie televizori nav dārgi un kvalitatīvi reproducē attēlu. Lētākas klases LED ierīcēm ir nedaudz grūtāk reproducēt melnas krāsas pustoņus un ļoti kustīgu attēlu, tas var nedaudz raustīties. Jaunākajiem LED, augstas un vidējās klases televizoriem nav šādu trūkumu, tie reproducē ļoti reālistiskas krāsas un parāda vienmērīgi kustīgu attēlu.

Pastāv divu veidu LED fona apgaismojums: zonālais un malu. LED televizori ar malu apgaismojumu parasti ir daudz plānāki, taču modeļi ar malu apgaismojumu garantē vienmērīgāku attēla spilgtumu un ļauj autonomi pielāgot kontrastu dažādās ekrāna vietās. Visas zonālā LED apgaismojuma priekšrocības atspoguļojas televizoros ar garu diagonāli (vismaz 65 ").

- OLED ekrānos izmanto organiskās gaismas diodes, tās pašas rada gaismu un apgaismo attēla elementu atsevišķi, nav nepieciešams nekāds papildu apgaismojums. Šie televizora modeļi ir īpaši plāni, patērē mazāk enerģijas un reproducē bagātīgu krāsu attēlus, saglabājot melno krāsu melnu. OLED televizoru cenas līdz šim ir daudz augstākas nekā LED modeļiem.

Taisni un izliekti televizori?

Izliekti TV ekrāni palīdz labāk koncentrēties, paplašina redzes lauku un samazina atstarošanos. Tomēr, lai pilnībā izbaudītu šādu ekrānu potenciālu, nepieciešams lielas diagonāles televizors. Ja televizora skatīšanās nav vissvarīgākā nodarbe, to skatoties bieži veicat citus darbus, vai arī ierīci plānojat stiprināt pie sienas, ieteicams izvēlēties modeli ar taisnu ekrānu.

Attēlu apstrādes ātrums

tvgidas 

Attēlu apstrādes ātrums ir atkarīgs no attēlu procesora jaudas. Uzlabotā un augstas kvalitātes attēlu apstrāde ļauj iegūt detalizētāku attēlu. Attēlu apstrādes ātrums tiek mērīts hercos, jo vairāk to būs izvēlētajam televizora modelim, jo detalizētāks attēls būs. Lielākajai daļai LED televizoru, kas paredzēti Eiropas tirgum, ir ekrāni ar attēlu apstrādes ātrumu 50 vai 100 herci (Hz). Daži «Full HD» ekrāni var lepoties ar attēlu apstrādes ātrumu 200 Hz.

Attēla kvalitāte ir atkarīga ne tikai no televizora iespējām, bet arī no ierīcēm, kas sūta video signālu - televīzijas operatori, DVD un «Blu-ray» atskaņotājiem vai spēļu konsolēm, kas sūta video datus ar ātrumu 25 - 50 Hz. Trūkstošos kadrus ģenerē pats televizors, vairākas reizes tiek parādīts viens un tas pats attēls, melns fons vai no diviem dažādiem kadriem tiek izveidota starpposma versija.

Kavēšanās (reakcijas) laiks

Kavēšanās laiks ir laiks, kurā ierīces nosūtītais attēla signāls tiek pārsūtīts uz televizora ekrānu. Jo mazāks kavēšanās laiks, jo skaidrāk televizors rāda ātri mainīgos attēlus. Šis iestatījums ir ļoti svarīgs datorspēļu entuziastiem, bet skatoties TV pārraides vai filmas, tam nav lielas nozīmes. Aizkavēšanās laiku var samazināt, atslēdzot digitālā attēla apstrādi, televizora vadības izvēlnē atlasot spēlēm domāto attēla reproducēto režīmu (angl. ,,Game Mode“).

Attēla kontrasts

Attēla kontrasts parāda atšķirību starp spilgti baltiem un tumši melniem krāsu toņiem. No kontrasta ir atkarīgs attēla spilgtums, realitāte, teksta lasāmība, jo pie zema kontrasta attēls tiešām nogurdina acis. Pietiekami labs attēla kontrasts sniedzas no 3000:1 līdz 5000:1.

Savienojumi

Televizors ir ierīce, kuru mēs pērkam uz vairākiem gadiem, tāpēc izvēle ir patiešām jāpārdomā. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai tam būtu visi nepieciešamie savienojumi.

tvgidas

– HDMI („High-Definition Multimedia Interface“) - savienotājs video un audio informācijas digitālai pārsūtīšanai. Šis savienotājs tiek izmantots, lai pieslēgtu atskaņotājus, datorus un spēļu konsoles. Jaunajam televizoram jābūt vismaz 3 - 4 papildus HDMI ligzdām.

- Analogie savienotāji (RCA vai SCART). Šie savienotāji ir paredzēti video un audio pārraidīšanai pa vienu kabeli, bet tagad tie ir aizstāti ar HDMI savienotājiem. Šie savienotāji būs nepieciešami tiem, kas vēlas televizoram pievienot vecākas ierīces.

- USB savienotāji ārējo datu nesēju (cieto disku un atmiņu) pievienošanai. Lielākā daļa jaunās paaudzes televizoru var atskaņot tajos saglabātās filmas, mūziku un fotoattēlus. Televizoram jābūt vismaz 2 USB portiem.

- Digitālā audio izeja ārējas audio sistēmas pievienošanai.

- Wi-Fi un tīkla kontaktligzda. Ierīci var savienot ar internetu bez vadiem vai ar tīkla kabeli. Kabelis nodrošina visstabilāko savienojumu un garantē vislabāko apraides kvalitāti, bet Wi-Fi nodrošina ērtumu, jo nav nepieciešami kabeļi.

- „Bluetooth“ savienojums. Šis savienojums ļauj pārsūtīt mūziku, filmas un fotoattēlus no saderīgām mobilajām ierīcēm tieši uz TV ekrānu.

Ja plānojat piestiprināt televizoru pie sienas, pārliecinieties, vai korpusa sānos ir pietiekami daudz savienojumu, jo piestiprinot televizoru pie sienas, var rasties sarežģījumi izmantojot aizmugurējās rozetes.

Viedais televizors

tvgidas 

Viedais televizors ir pilnībā savienota ar internetu, un tam ir trīs galvenās funkcijas:

- Sīkrīki (,,Youtube“, ,,Skype“, ,,Facebook“, radio, dažādas spēles). Daudzos viedajos televizoros ir sīkrīku veikali, kur bez maksas varat iegādāties vai lejupielādēt dažādas lietotnes un spēles.

- Standarta interneta pārlūkošana

- DLNA funkcija (klēpjdatora vai planšetdatora, mobilā tālruņa vai citas mobilās ierīces pievienošana televizoram, lai pārsūtītu fotoattēlus, video, mūziku un citu informāciju).

Viedo televizoru iespējas atšķiras, jo dažādi ražotāji izmanto dažādas operētājsistēmas:

- TIZEN - uzstādīta ,,Samsung“ viedajos televizoros;

- Android TV - šo operētājsistēmu izmanto ,,Philips“ ir ,,Sony“;

- WebOS - tiek izmantots LG viedajos televizoros.

AKCIJAS NOTEIKUMI

“Pērc Samsung OLED, Neo QLED vai QLED televizoru un saņem atpakaļ daļu no pirkuma vērtības”

Uz akciju attiecas šādi noteikumi un nosacījumi (turpmāk tekstā – Noteikumi).
Organizators
1. Akcijas organizators ir SIA Samsung Electronics Baltics (turpmāk tekstā - Organizators), reģistrācijas Nr. 40003963909, adrese: Duntes iela 6, Rīga, LV-1013, Latvija, kurš Samsung Neo QLED un QLED televizoru pārdošanas veicināšanas nolūkos organizē akciju “Pērc Samsung Neo QLED un QLED televizoru un saņem atpakaļ daļu no pirkuma vērtības” (turpmāk tekstā – Akcija).
Akcijas norises ilgums un vieta
2. Akcija norisinās laika periodā no 01.10.2023. līdz 31.12.2023. (turpmāk tekstā – Akcijas periods).
3. Akcijas norises valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija (turpmāk tekstā ¬– Akcijas norises valsts).
4. Akcija ir spēkā veikalos, kas norādīti Pielikumā I, un Organizatora tiešsaistes veikalos sekojošās mājas lapās: https://www.samsung.com/lv/ Latvijā; https://www.samsung.com/lt/ Lietuvā; https://www.samsung.com/ee/ Igaunijā.
Dalībnieki
5. Akcija paredzēta tikai fiziskām personām, kuras iegādājušās 7. punktā minētās preces personiskai lietošanai.
6. Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, var piedalīties šajā Akcijā tikai ar savu vecāku vai likumīgo aizbildņu piekrišanu šiem Noteikumiem.
Akcija
7. Akcijas preces ir Samsung Neo QLED un QLED televizori, kuri norādīti šo Noteikumu Pielikumā II (turpmāk tekstā – Akcijas preces).
8. Iegādājoties Akcijas preci Veikalā, kurā tiek reklamēts šādu preču pirkums “Cashback” programmas ietvaros jeb saņemot naudas atmaksu, Akcijas periodā pircējam (turpmāk tekstā – Dalībnieks) ir tiesības piedalīties Organizatora rīkotajā Akcijā saskaņā ar šiem Noteikumiem. Uz produktiem, kuri veikalā netiek reklamēti saistībā ar naudas atmaksas piedāvājumu, Akcija neattiecas.

9. Piedāvājums ir spēkā tikai tām Akcijas precēm, kuras izplata Organizators. Šī Akcija neattiecas uz tām Samsung precēm, kuras izplata citas trešās puses. Pircējam ir jāpārliecinās, ka viņa izvēlētās preces pirkuma brīdī ir pieejamas un piedalās akcijā Veikalā. Pircējam rūpīgi jāizpēta šie Noteikumi un pielikumi, lai izvairītos no iespējamiem pārpratumiem.
10. Akcija ir ekskluzīvi piemērojama tikai jaunām Akcijas precēm un nav spēkā atjaunotajiem produktiem, atkārtoti pārdotiem vai iepriekš lietotiem produktiem, produktiem, kas iepriekš izmantoti demonstrēšanas nolūkos vai kā demonstrēšanas priekšmeti, vai citādi izmantoti komerciālos nolūkos.
“Cashback” programma
11. “Cashback” programma paredz Pielikumā II norādītās summas iemaksu no Organizatora puses uz Dalībnieka personīgo bankas kontu Akcijas norises valstī, iegādājoties Akcijas preci, kas veikta saskaņā ar šiem Noteikumiem (turpmāk tekstā – “Cashback”) un reģistrējoties “Cashback” programmai, lai saņemtu naudas atmaksu.
12. Lai saņemtu “Cashback” par jauniegādāto Akcijas preci, kā norādīts šo Noteikumu Pielikumā II, Dalībniekam ir jāreģistrējas “Cashback” saņemšanai, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama sekojošās mājas lapās: : https://www.samsung.com/lv/tvs/promo-cashback (latviešu valodā); https://www.samsung.com/lt/tvs/promo-cashback (lietuviešu valodā); https://www.samsung.com/ee/tvs/promo-cashback (igauņu valodā).
13. Dalībniekam ir jāreģistrējas “Cashback” saņemšanai, aizpildot pieteikuma veidlapu, kā norādīts šo Noteikumu punktā nr. 12, un tas jāizdara pirmajās 14 dienās no Akcijas preces iegādes dienas. Reģistrējoties “Cashback” programmā, Dalībniekam būs jānorāda Dalībnieka adrese, kontaktinformācija, ierīces iegādes dati, īpašumtiesību apliecinājums, foto, kurā redzams televizora sērijas numurs, kā arī no televizora iepakojuma kastes izgriezts sērijas numurs, kā norādīts Pielikumā III esošajā piemērā, un bankas rekvizīti, lai reģistrētos “Cashback” saņemšanai (turpmāk tekstā – Reģistrācijas dati). Reģistrācijas datu ievade jāveic Dalībniekam.
14. Dalībnieks var reģistrēties “Cashback” saņemšanai tikai tad, ja ir pieņēmis galīgo lēmumu paturēt attiecīgo Akcijas preci (t.i., Dalībnieks neizmantos savas atteikuma tiesības tiešsaistes pirkuma gadījumā un Akcijas prece netiks atgriezta Veikalā). Lai apliecinātu šo nodomu, Dalībniekam ir jāizgriež attiecīgās Akcijas preces sērijas numurs, jāpiestiprina ierīcei, jāuzņem Akcijas preces fotogrāfija, lai attēlā būtu redzami minētie dati un preces sērijas numurs saskaņā ar šo Noteikumu punktu. Nr. 13, un jāpievieno pie Reģistrācijas datiem.
15. Dalībniekiem ir jānorāda savs personīgais bankas konts, proti, bankas konta saņēmēja vārdam jāsakrīt ar Dalībnieka vārdu.
16. Pēc Reģistrācijas datu iesniegšanas Dalībnieks no Organizatora saņems apstiprinājuma e-pastu un citus paziņojumus, kas satur turpmākos norādījumus un informēs par “Cashback” naudas atmaksas statusu. Dalībnieki pieļauj un atzīst, ka Reģistrācijas datu izskatīšana un atbilstības pārbaužu veikšana var ilgt līdz 14 dienām.
17. Gadījumā, ja Dalībnieka norādītie Reģistrācijas dati tiks atzīti par nepilnīgiem vai nepareiziem, Organizators nosūtīs e-pastu, informējot Dalībnieku par nepieciešamību labot Reģistrācijas datus. Dalībniekam 10 darba dienu laikā ir jāsadarbojas ar Organizatoru, lai novērstu nepilnības iesniegtajos Reģistrācijas datos. Ja Dalībnieks šajā laika periodā nenovērš trūkumus vai atkārtoti sniedz nepilnīgus Reģistrācijas datus, Organizatoram ir tiesības neatgriezeniski noraidīt nepilnīgos Reģistrācijas datus un izslēgt Dalībnieku no līdzdalības Akcijā pēc saviem ieskatiem.
18. “Cashback” izmaksa tiek veikta tikai uz Dalībnieka bankas kontu, ja attiecīgā banka ir reģistrēta vai darbojas saskaņā ar attiecīgu licenci vai citu līdzīgu dokumentu Akcijas norises valstī. “Cashback” maksājums tiek veikts 35 dienu laikā pēc veiksmīgas Reģistrācijas datu apstiprināšanas saskaņā ar šiem Noteikumiem un Organizatora norādījumiem.
19. “Cashback” programma paredz šādus ierobežojumus:
19.1. Katrs Dalībnieks šīs Akcijas laikā drīkst reģistrēt tikai vienu “Cashback” naudas atmaksas pieteikumu.
19.2. Neatkarīgi no citu šo Noteikumu prasību izpildes, viena Dalībnieka reģistrācijā norādītajai e-pasta adresei un/vai reģistrācijas laikā norādītajai bankas konta informācijai var tikt apstiprināta tikai maksimālā naudas atmaksas summa, kas norādīta šo noteikumu 19.1. punktā.
19.3. Neatkarīgi no citu šo Noteikumu prasību izpildes uz vienu reģistrācijas laikā norādīto adresi var tikt apstiprināti tikai trīs “Cashback” programmas pieteikumi.
20. Ja Dalībnieks ir reģistrējies “Cashback” saņemšanai un pēc tam ir nolēmis izmantot savas atteikuma tiesības un atgriezt Akcijas preci Veikalā, Dalībniekam nekavējoties jāatceļ reģistrācija “Cashback” saņemšanai, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru (detalizētāka informācija ir norādīta zemāk).
21. Ja Dalībnieks ir saņēmis “Cashback” savā bankas kontā un pēc tam izmantojis savas atteikuma tiesības, Dalībniekam ir nekavējoties jāatmaksā saņemtā “Cashback” naudas atmaksa uz Organizatora bankas kontu, maksājuma rekvizītos iekļaujot savu “Cashback” reģistrācijas numuru un Akcijas preces sērijas numuru.
Personīgie dati
22. Organizators izmantos Dalībnieku personas datus “Cashback” programmas noteikumu izpildei un grāmatvedības likumu ievērošanas nolūkos.
23. Lēmums sniegt personas datus Organizatoram ir brīvprātīgs, tomēr, ja Dalībnieks nesniedz nepieciešamo informāciju, nebūs iespējams saņemt naudas atmaksu “Cashback” programmas ietvaros.
24. Dalībnieku personas dati tiek apstrādāti uz šāda juridiskā pamata: Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta a) apakšpunkta (piekrišana) (turpmāk – VDAR); VDAR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkta (atbilstība juridiskajam pienākumam).
25. Ja Dalībnieku personas dati tiek apstrādāti uz viņu piekrišanas pamata, viņi ir tiesīgi to atsaukt jebkurā laikā. Tas neietekmēs uz piekrišanas pamata veiktās datu apstrādes likumību, kas veikta pirms tās atsaukuma.
26. Personas dati tiks nodoti tikai pakalpojumu sniedzējiem – trešajām pusēm, kas sniedz Organizatoram tādus pakalpojumus kā Akcijas organizēšana un citus līdzīgus. Šīm trešajām pusēm tiks nodoti personas dati vai nodrošināta tiem piekļuve nolūkā sniegt Organizatoram šos pakalpojumus.
27. Dalībnieku personas dati tiks glabāti tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams Akcijas īstenošanai. Ja tiek ierosināta tiesvedība, personas datus var glabāt līdz šīs darbības beigām. Ja tiesību akti nosaka obligātu personas datu uzglabāšanu, Organizators ievēros attiecīgos noteikumus.
28. Organizators darbojas kā datu pārzinis. Lai pieprasītu piekļuvi saviem personas datiem, to labošanu, dzēšanu, apstrādes ierobežošanu, iebilstu pret to apstrādi, izmantotu datu pārnesamības tiesības vai izteiktu citus apsvērumus par rīcību ar saviem personas datiem, Dalībnieki var iesniegt pieprasījumu Eiropas datu aizsardzības speciālistam, izmantojot VDAR atbalsta lapu, kuras saite ir pieejama Privātuma politikā, kas pieejama vietnēs http://www.samsung.com/lv/ (latviešu valodā), https://www.samsung.com/lt/ (lietuviešu valodā), http://www.samsung.com/ee/ (igauņu valodā). Dalībnieki var arī iesniegt sūdzības par savu personas datu apstrādi datu aizsardzības uzraudzības iestādei.
Vispārīgi
29. Akcija ir paredzēta tikai pircējiem mazumtirdzniecībā un nav saistīta ar precēm, kas iegādātas ar tālākas pārdošanas mērķi.
30. Tiek piemēroti vispārējie Veikala pārdošanas un piegādes noteikumi, izņemot gadījumus, ja šajos noteikumos ir skaidri noteikts citādi.
31. Dalībniekam nav tiesību saņemt Akcijas labumus, ja tiek konstatēts, ka Dalībnieks nav ievērojis Noteikumus vai Dalībnieks ir izmantojis Akciju negodīgā vai ļaunprātīgā veidā.
32. Organizators patur tiesības pamatoti un saskaņā ar spēkā esošajām tiesību aktu prasībām mainīt vai atcelt Noteikumus jebkurā laikā un bez iepriekšēja brīdinājuma.
33. Organizators nav atbildīgs par Akcijas apturēšanu nepārvaramas varas – force majeure – vai citu apstākļu dēļ, kurus Organizators nevar kontrolēt.
34. Dalībnieks piekrīt, ka Organizators nav atbildīgs par jebkādām traumām, zaudējumiem vai bojājumiem, kas radušies saistībā ar Akciju, ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti.
35. Organizators nav atbildīgs par: (a) e-pastiem un Reģistrācijas datiem, kas nav saņemti sistēmas kļūdu un citu no Organizatora neatkarīgu iemeslu dēļ; b) jebkādām datortīkla kļūdām vai izlaidumiem; (c) jebkādiem traucējumiem, bojājumiem un zaudējumiem, kas radušies no Organizatora neatkarīgu apstākļu dēļ; vai (d) jebkuras Dalībnieka pieļautās kļūdas (tehniskas vai citas) dēļ.
36. Akciju un tās izpildi regulē Latvijas Republikas normatīvie akti. Jebkādi strīdi, kas saistīti ar Organizētāja rīkoto Akciju, tiek risināti Latvijas Republikas tiesās.
37. Ja Dalībniekam ir jautājumi vai pretenzijas attiecībā uz Akciju, tās var iesniegt līdz 2024. gada 30. aprīlim, zvanot vai rakstot uz Samsung zvanu centru:

Latvija
Tel. nr.: 8000 7267
[email protected]
Lietuva
Tel. nr.: 8800 7777
[email protected]
Igaunija
Tel. nr.: 800 7267
[email protected]

Akcijas preču saraksts, kas nodrošina dalību Akcijā

 

Modelis

Izmērs (collas)

SKU numurs

“Cashback” apmērs (EUR)

NEO QLED

65

QE65QN900CTXXH

150

NEO QLED

75

QE75QN900CTXXH

150

NEO QLED

85

QE85QN900CTXXH

150

NEO QLED

65

QE65QN800CTXXH

150

NEO QLED

75

QE75QN800CTXXH

150

NEO QLED

85

QE85QN800CTXXH

150

NEO QLED

65

QE65QN95CATXXH

150

NEO QLED

75

QE75QN95CATXXH

150

NEO QLED

85

QE85QN95CATXXH

150

NEO QLED

65

QE65QN92CATXXH

150

NEO QLED

75

QE75QN92CATXXH

150

NEO QLED

85

QE85QN90CATXXH

150

NEO QLED

65

QE65QN85CATXXH

100

NEO QLED

75

QE75QN85CATXXH

100

NEO QLED

85

QE85QN85CATXXH

100

NEO QLED

98

QE98QN90AATXXH

500

QLED

98

QE98Q80CATXXH

500

NEO QLED

65

QE65QN90CATXXH

150

NEO QLED

75

QE75QN90CATXXH

150

Piemērs: televizora sērijas numura fotoattēls uz ierīces fona un izgriezts sērijas numurs no iepakojuma kastes

Televizors Samsung QE98QN90AATXXH 4K Neo QLED 98" Smart
11 599,00 €
Klientu atsauksmes par šo preci