Informācija
Preču katalogs

Stumdīklis tricikls Red Racer "

 
Kods
248737
69,99 €
5,83 € x 12 mēn.*
Maksājumu kalkulators
Kredīta saņemšana 69,99 €, līgums 12 mēnesis, ikmēneša maksājums — 5,83 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 69,99 €.
Piegade: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Legler
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Šūpuļzirdziņi
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās. Uzmanību: rotaļlieta prasa labas prasmes, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas. Rotaļlieta nav piemērota bērniem līdz 2 gadu vecumam. Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas daļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tie ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam.

Tas ir lielisks pirmais trīsritenis mazuļiem, kad vēl grūti noturēt līdzsvaru, tas ir stabils un noteikti neapgāzīsies.

Riteņi ir nepiepūšami, ar gumiju.

svars: 2,6 kg,

Ieteicamais vecums: no 2 gadiem.

Izmēri: 50 x 34 x 38 cm

ID: 10233

Klientu atsauksmes par šo preci