Informācija
Preču katalogs

Šūpoles Didicar, SI2000 (dzeltenas)

 
Kods
317669
59,99 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 3,99 € )
Īpašības
Ražotājs BigjigsToys
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Skūteri
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās. Uzmanību: rotaļlieta prasa labas prasmes, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
Krāsa Dzeltens
Swing Didicar, SI2000Y (dzeltens)


Ar savām unikālajām kustību īpašībām šūpoles mobilais ļaus jūsu bērniem izjust lielu prieku, atbrīvos lieko enerģiju un attīstīs muskuļu tonusu. Tā atšķiras no citām kustīgām rotaļlietām pēc kustības, uzbūves vai izskata. Tas ir pavisam cita veida skrejritenis, fantastiski manevrējams, drošs, ārkārtīgi jautrs un ērti lietojams.

Didicar šūpoles sver tikai 3,8 kg, tāpēc tās ir viegli pacelt, pārnēsāt un uzglabāt, un, neskatoties uz to, ka tās ir tik vieglas, to izturīgais dizains var izturēt līdz 120 kg.

SWING nav motora, nav pedāļu, un tai nekad nav jāuzlādē akumulatori. Priekšējās šasijas īpašais dizains pārvērš centrbēdzes un zemes vilces spēkus par SWING dzinējspēku. Vienkārši apsēdieties uz sēdekļa, novietojiet kājas uz norādīto vietu un sāciet griezt stūri. Sākumā veiciet kustības ar lielāku amplitūdu, un SWING sāks kustēties ļoti viegli. Kad esat sasniedzis ātrumu, jo vairāk jūs kustēsities, jo ātrāk pārvietosies SWING. Lai apstāties, novietojiet kājas uz skriešanas pamatnes. Pagrieziet stūri un, veicot tādas pašas kustības, jūs brauksit atpakaļgaitā.

Jūs neticēsiet, cik tas ir jautri, kamēr neizmēģināsiet.
Pieejamās krāsas - zila, zaļa, violeta, rozā, sarkana, dzeltena.
Svara ierobežojums: 120 kg.

ID: SI2000Y
Klientu atsauksmes par šo preci