Informācija
Preču katalogs

Djeco izšūšanas komplekts "Kokteiļu vakars"

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 247956

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Lielisks izšūšanas amatniecības komplekts meitenēm. Izšūšana ir viena no aktivitātēm, kas visvairāk attīsta motoriku un koordināciju.

Komplektā:
materiāla tukša,
2 strupas adatas,
2 vītņu griešanas instrumenti,
2 krāsu kokvilnas pavedieni,
1 izšūšanas stīpa,
daudz dažādu formu un krāsu krelles,
detalizētas lietošanas instrukcijas.


Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti.


ID: DJ09844
Klientu atsauksmes par šo preci