Informācija
Preču katalogs

Djeco Piramīda "Ferma"

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 164890

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Burvīgs komplekts no 6 kartona klucīšiem un 6 dzīvniekiem. Galu galā, mazajiem patīk būvēt, nojaukt un sākt visu no jauna. Kluči iederas viens otrā un ir dekorēti ar cipariem, tiem atbilstošu ziedu skaitu un gadalaikus atspoguļojošiem attēliem. Spēlējot šādā veidā, bērni iemācīsies daudzas lietas.

Ieteicamais vecums: no 18 mēnešiem.

Iepakojuma izmēri: 23,5 x 15 x 15 cm.


Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti. Uzņēmuma galvenā ideja ir bērnu estētiskā izglītība.

ID: DJ09108
Klientu atsauksmes par šo preci