Preču katalogs

Bezvadu grīdas tīrītājs Karcher FC 7

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 2010838

475,99 €
39,67 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 90,68 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 100,20 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 147,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 124,00 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 147,80 €
Īpašības
Ražotājs Karcher
Uzlādes laiks 4 stundas
Baterijas darbības laiks Līdz 45 min
Funkcionalitāte Mitrā tīrīšana
Putekļu sūcēja tips Elektriskā slota
Savākšanas tilpums, l + 0,4
Putekļu tvertnes savākšanas tips Ūdens filtrs
Produkta kategorija Putekļsūcēji slotas
Krāsa Pelēks
Svars, Kg 4,3 kg
Garantijas laiks 24 mēn.Putekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Kärcher grīdas tīrītājs FC 7 Cordless Premium, balts

Vairs nav jāsūc putekļsūcējs pirms grīdas mazgāšanas! Pateicoties četru rotējošu rullīšu tehnoloģijai, mūsu grīdas tīrītājs FC 7 Cordless Premium ātri un bez piepūles noņem ikdienas mitros un sausos netīrumus no visām cietajām grīdām un notīra pat visstiprākos netīrumus līdz pat malām ar palielinātas jaudas funkciju. Pateicoties matu filtram, tiek savākti vienmērīgi mati. Tas ietaupa līdz pat 50%** laika, salīdzinot ar parastajām tīrīšanas metodēm, un tīrīšanas rezultāti ir par 20% labāki, salīdzinot ar parastu drānu*. Tā kā iepakojumā ir 500 ml Universālais tīrīšanas līdzeklis un 30 ml tīrīšanas līdzeklis akmens virsmām, kā arī rullīšu komplekts akmens virsmām, uzreiz var sākt visas mājas tīrīšanu. Jaudīgais akumulators darbojas līdz 45 minūtēm, tāpēc varat iztīrīt līdz pat 135 m² cietas grīdas. Tumšos stūros un nišās zona tiek apgaismota ar LED, lai visur nomazgātu netīrumus. Ūdens daudzumu un automātiski samitrinātu veltņu griešanās ātrumu var regulēt divos tīrīšanas līmeņos, pielāgojoties grīdas veidam, un, pateicoties integrētajiem traukiem tīram un netīram ūdenim, vairs nav jānēsā ūdens spainis ar Tevi.


Funkcijas un priekšrocības

Viss vienā: vienā darbībā noņem visu veidu sausos un mitros netīrumus

Ietaupa 50 procentus laika**: četru rullīšu tehnoloģija nodrošina tīrīšanu bez iepriekšēja vakuuma. Optimāla matu kolekcija, pateicoties integrētajam matu filtram. Notīra līdz pat malām.
Grīdas tīrīšana ir par 20 procentiem* tīrāka un ērtāka salīdzinājumā ar parasto mopu

Divu tvertņu sistēma: nepārtraukta rullīšu apūdeņošana no tīrā ūdens tvertnes un netīrumu savākšana netīrā ūdens tvertnē. Tas neprasa daudz pūļu: nav nepieciešams vilkt spaini, manuāli urbt drānu, skrāpēt. Rullīšus var mazgāt veļas mašīnā 60°C.
Autonoms un viegli vadāms

Praktiski darbam ar pārtraukumiem: ierīce nav jāatbalsta. Viegla tīrīšana zem mēbelēm un ap priekšmetiem. Četri rotējoši rullīši nodrošina vienmērīgu un vieglu kustību uz grīdas.
Tīrīšanas uzgalis ar integrētu LED apgaismojumu


Neapgaismotām vietām zem mēbelēm vai tumšās nišās un stūros.

Divi dažādi tīrīšanas līmeņi un lielāka jaudas funkcija


Rullīšu rotāciju un ūdens daudzumu var regulēt atkarībā no netīrumu veida un grīdas, Boost papildu funkcija ir paredzēta noturīgiem netīrumiem.

Piemērots visām cietajām grīdām, ieskaitot parketu, laminātu, akmeni, keramikas flīzes, PVC un vinilu.

Palicis maz mitruma, tāpēc var staigāt pēc apmēram 2 minūtēm.

Darbības laiks ir vidēji 45 minūtes, pateicoties jaudīgajam litija jonu akumulatoram


Maksimāla pārvietošanās brīvība tīrīšanas laikā, jo nav nepieciešams pastāvīgi mainīt elektrības kontaktligzdu,

Trīs līmeņu LED indikators, kas norāda akumulatora uzlādes līmeni.

Inteliģenta jaudas līmeņa uzraudzība


Vizuāls un skaņas signāls, kad beidzas tīrais ūdens vai netīrā ūdens tvertne ir pilna.

Aizsardzība pret pārpildīšanu: automātiska izslēgšana, ja netīrumu tvertne nav iztukšota.

Viegla ierīces tīrīšana


Ierīces un rullīšu tīrīšanas funkcija.

Vienkārša matu filtra tīrīšana ar pielāgotu tīrīšanas suku.

Netīrumu tvertni var iztukšot, nesaskaroties ar netīrumiem.

Aprīkojums


Var regulēt ūdens daudzumu un rullīšu griešanās ātrumu

2 tvertņu sistēma.

2 universālie rullīši, pelēki

2 rullīšu komplekts akmens grīdām

Akmens grīdu tīrīšanas līdzeklis RM 537, 30 ml

Grīdas tīrīšanas līdzeklis RM 536, 500 ml

Tīrīšanas uzgalis ar integrētu LED apgaismojumu

Tīrīšanas un uzglabāšanas stacija

Lādētājs

Specifikācijas


Spriegums (Ph/V/Hz)

1/100–240/50–60


Tīrīšanas laukums uz vienu akumulatora uzlādi (m²)

135


Tīra ūdens ietilpība (ml)

400


Netīrā ūdens tilpums (ml)

200


Vārpstas darba platums (mm)

300


Grīdas žāvēšanas laiks (min)

2


Akumulatora spriegums (V)

25.55


Akumulatora darbības laiks (min)

45


Akumulatora uzlādes laiks (h)

4


Baterijas Tips

Litija jonu akumulators


Svars (bez piederumiem) (kg)

4.3


Svars (ar iepakojumu) (kg)

8.8


Izmēri (G x P x A) (mm)

310 x 230 x 1210

Klientu atsauksmes par šo preci