Preču katalogs

Putekļu sūcējs Philips FC8578 / 09

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 246418

163,99 €
16,40 € x 10 mēn.*
TF Bank bezprocentu Līzings. Piemērs: ja aizdevumu summa ir € 400 ar atmaksas termiņu 10 mēneši, ikmēneša administrēšanas maksu € 0, komisijas maksu par izsniegšanu € 0 un procentu likmi 0%, gada procentu likme (GPL) ir 0%, ikmēneša maksājumu ir € 40.00, savukārt aizdevuma kopējās izmaksas patērētājam ir € 400.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 34,52 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 37,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 54,20 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 46,00 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 54,20 €
Īpašības
RažotājsPhilips
Trokšņainība77 dB dB(A)
FunkcionalitāteSausā sūkšana
Putekļu sūcēja tipsTradicionālie putekļu sūcēji
Savākšanas tilpums, l +4 l
Putekļu tvertnes savākšanas tipsSomas
Tīrīšanas rādiuss9 m
Paklāju tīrīšanas klaseC - Labi
Putekļu uzsūkšanas klaseA - Izcili
Cietās grīdas tīrīšanas klaseA - Izcili
Motora filtrs +Mikrofiltrs
Produkta kategorijaPutekļu sūcēji
Jauda900 W
Svars, Kg5,2 kg
Garantijas laiks24 mēn.
Kabeļa garums6 mPutekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Lieliska efektivitāte kvalitatīvai tīrīšanai.

Higiēniska sūkšana ar AirflowMax tehnoloģiju
  • AirflowMax tehnoloģija

  • TriActive+ uzgalis

  • Cietās grīdas uzgalis

  • Tiem, kas tur dzīvniekus

Modernā AirflowMax tehnoloģija nodrošina spēcīgu sūkšanu
Unikālā AirflowMax tehnoloģija palīdz saglabāt maksimālo sūkšanas jaudu ilgu laiku*, līdz soma ir pilna. Tehnoloģija ir izveidota, izmantojot trīs optimāli saskaņotus elementus:

1) Putekļu tvertnes unikālais dizains ar ribām, kas uzlabo gaisa plūsmu ap putekļu maisiņu un ļauj izmantot visu maisa virsmu.

2) Īpaši izstrādāta putekļu kamera, lai vienmērīgi sadalītu putekļu maisiņu.

3) Kvalitatīvi, neaizsprostojoši šķiedru putekļu maisiņi, kuru poras neaizsprosto putekļus, kas neļauj samazināt sūkšanas jaudu.
Klientu atsauksmes par šo preci