Informācija
Preču katalogs

Putekļu sūcējs Philips FC8578 / 09

 
Kods
246418
162,99 €
54,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 162,99 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 54,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 162,99 €.
Piegāde: 7-14 d.d.
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Philips
Trokšņainība 77 dB dB(A)
Funkcionalitāte Sausā sūkšana
Putekļu sūcēja tips Tradicionālie putekļu sūcēji
Savākšanas tilpums, l + 4 l
Putekļu tvertnes savākšanas tips Somas
Tīrīšanas rādiuss 9 m
Paklāju tīrīšanas klase C - Labi
Putekļu uzsūkšanas klase A - Izcili
Cietās grīdas tīrīšanas klase A - Izcili
Motora filtrs + Mikrofiltrs
Produkta kategorija Putekļu sūcēji
Jauda 900 W
Svars, Kg 5,2 kg
Garantijas laiks 24 mēn.
Kabeļa garums 6 mPutekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Lieliska efektivitāte kvalitatīvai tīrīšanai.

Higiēniska sūkšana ar AirflowMax tehnoloģiju
  • AirflowMax tehnoloģija

  • TriActive+ uzgalis

  • Cietās grīdas uzgalis

  • Tiem, kas tur dzīvniekus

Modernā AirflowMax tehnoloģija nodrošina spēcīgu sūkšanu
Unikālā AirflowMax tehnoloģija palīdz saglabāt maksimālo sūkšanas jaudu ilgu laiku*, līdz soma ir pilna. Tehnoloģija ir izveidota, izmantojot trīs optimāli saskaņotus elementus:

1) Putekļu tvertnes unikālais dizains ar ribām, kas uzlabo gaisa plūsmu ap putekļu maisiņu un ļauj izmantot visu maisa virsmu.

2) Īpaši izstrādāta putekļu kamera, lai vienmērīgi sadalītu putekļu maisiņu.

3) Kvalitatīvi, neaizsprostojoši šķiedru putekļu maisiņi, kuru poras neaizsprosto putekļus, kas neļauj samazināt sūkšanas jaudu.
Klientu atsauksmes par šo preci