Informācija
Preču katalogs

Putekļu sūcējs ADLER AD-7041

Īpašības
Ražotājs Adler
Trokšņainība 74 dB
Enerģijas klase A
Funkcionalitāte Sausā sūkšana
Putekļu sūcēja tips Tradicionālie putekļu sūcēji
Putekļu tvertnes savākšanas tips Somas
Caurules tips + Teleskopiskais metāls
Paklāju tīrīšanas klase A - Izcili
Putekļu uzsūkšanas klase A - Izcili
Cietās grīdas tīrīšanas klase A - Izcili
Motora filtrs + HEPA
Produkta kategorija Putekļu sūcēji
Krāsa Sarkans
Jauda 700 W
Svars, Kg 4.36 kg
Garantijas laiks 24 mēn.Putekļsūcēji strauji attīstās, un pēdējā laikā vēl viena veida putekļsūcēji ir uz viļņa - elektriskie putekļsūcēji slotas.

Vadu vai bezvada?

Izvēloties elektrisko slotu, viena no vissvarīgākajām lietām ir izlemt, vadu vai bezvadu ierīci vēlaties. Ikvienam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc rūpīgi jāpārdomā, kura izvēle jums ir vislabākā.

Vadu ierīcei vienmēr būs šādas priekšrocības: neierobežots enerģijas avots. Tas nozīmē, ka lietotājs varēs tīrīt tik daudz, cik vēlas, un, iespējams, pašai ierīcei būs jaudīgāks dzinējs. Turklāt šādi modeļi ir lētāki. Šāda veida slotu trūkums ir tāds, ka lietotājs, tāpat kā vienkāršs putekļsūcējs, var tīrīt ar ierobežotu darba rādiusu. Liela daļa cilvēku izvēlas sūkņa slotu, jo to ir viegli nēsāt, padarot vadu modeļus mazāk pieprasītus.

Bezvada slota ātrai un ērtai tīrīšanai vienmēr būs labākā izvēle. Lietotājiem nebūs jāuztraucas par tīrīšanas zonas ierobežojumiem, un lādēšanas vadu var viegli atvienot. Tomēr jāpadomā par to, cik ilgi slota var darboties un cik ilgi tā lādējas. Ierīce ar vājāku akumulatoru nebūs tik noderīga. Izvēloties bezvadu ierīci, darbības laiks un uzlādes laiks ir divi faktori, kas jāņem vērā. Lielākā daļa modeļu darbojas apmēram 15-20 minūtes. Protams, ir modeļi, kas var darboties 40 minūtes un ilgāk, bet tie maksās vairāk.

Izmērs un svars

Kas padara slotas tik vieglas? Kompaktums un viegls dizains. Ja ierīce ir pārslogota, radīsies neērtības, mēģinot to pacelt vai ievietot skapī. Daži no labākajiem modeļiem ir tik viegli un līdzsvaroti, ka lietotājs tos var izmantot griestu stūros vai citās augstās vietās.

Modelis „2 in 1”

Divi vienā modeļi ir tie, kas atvieno daļu no mehānisma, lai putekļsūcēju izmantotu kā rokas putekļsūcēju.  Ne visām slotām ir šī funkcija, tāpēc izvēloties produktu tam ir priekšrocība. Izmantojot rokas putekļsūcēju, viegli notīrīt netīrumus no mēbelēm, skapjiem, dīvāniem un grūti pieejamām vietām.  

Tīrīšanas virsma

Lielākā daļa putekļsūcēju slotu ir piemērotas dažādu virsmu tīrīšanai, bet vislabāk darbojas tīrot paklājus. Ja meklējat modeli paklāju tīrīšanai, jāmeklē ierīce, kurai ir suka. Uz cietām virsmām meklējiet slotu bez sukām. Bet, ja vēlaties tīrīt dažādas virsmas, ir nepieciešams modelis, kuram ir suka, bet, ja vēlaties, varat to izslēgt.

Filtri

Standarta filtrs

Šādi filtri putekļsūcējos tiek izmantoti jau ilgu laiku. Gaiss iziet caur vairākiem filtriem. Filtru skaits un kvalitāte var ievērojami atšķirties atkarībā no putekļsūcēja. Lielāks filtru skaits nozīmē labāku gaisa filtrēšanu, tāpēc, izvēloties, ir vērts to apsvērt.

HEPA filtrs

Ja vēlaties mājās nodrošināt vislabāko gaisa kvalitāti, jāmeklē slota ar HEPA filtru. Šie filtri aiztur dažādu veidu piesārņojuma daļiņas ar efektivitāti līdz 99%. Tas padara tos ļoti pievilcīgus cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar alerģijām vai astmu.

Lifetime filtrs

Izvēloties putekļsūcēju slotu, lietotājam ir iespēja izmantot nomaināmus filtrus vai pastāvīgu filtru. Šāda filtra priekšrocība ir tā, ka to varēsiet lietot ilgu laiku, kas ietaupa naudu un laiku, jo lietotājam nevajadzēs tērēt laiku, pērkot jaunu filtru.

 

 

Mājas uzkopšana ir svarīgs punkts mūsu mājsaimniecības pienākumu sarakstā. Tāpēc mēs bieži meklējam aprīkojumu, kas paātrinās un atvieglos ikdienas tīrīšanu. Tāpēc ir vērts apskatīt putekļu sūcēju ADLER AD 7041, kas mums palīdzēs sakopt dzīvokli vai māju. Šī ir profesionāla augstas efektivitātes klases iekārta, kas ļaus mums izsūkt katru telpu un nodrošināt dažāda veida grīdu tīrību.
Ārkārtīgi kluss
A enerģijas klase
A klases cieto grīdu sūkšana
Paklāju tīrīšanas klase A
Putekļu atkārtotas emisijas klase A
Trokšņa līmenis : 74 dB
7m kabelis
Hepa filtrs
Universāla tīrīšanas birste 2 vienā
Servisa padoms
Birstes paklājiem
Pilnas somas indikators
Metāla teleskopiskā caurule
Automātiska kabeļa pagriešana
Pieejama autostāvvieta
Jauda: 700W
Maksimālā jauda: 2300W
Klientu atsauksmes par šo preci