Preču katalogs

Mobilais TROTEC kondicionieris PAC 2010 SH

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2004050

319,00 €
26,58 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 2 gadi 62,42 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 3 gadi 68,80 €
Garantijas pagarināšana (produkta labošana) + 5 gadi 100,70 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 2 gadi 84,75 €
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa) + 3 gadi 100,70 €
Īpašības
Ražotājs TROTEC
Skaļuma līmenis 53 dB
Mitrināšanas funkcija +
Taimeris +
Sildīšanas funkcija +
Tālvadības pults +
Produkta kategorija Kondicionieri
Krāsa Balts
Dziļums 30 cm
Jauda 2000 W
Platums 32 cm
Augstums 70 cm
Sausināšanas funkcija +
Kondicioniera tips + Pārvietojams
Garantijas laiks 24 mēn.
Ieteicamā telpas platība līdz (m2) + 65

Gaisa kondicionieris "4 in 1": nodrošina patīkamu telpas klimatu, atdzesējot, sildot, vēdinot un žāvējot gaisu.


Izmantojot kombinēto gaisa kondicionētāju un sildītāju PAC 2010 SH, jūs varat baudīt komfortablu telpas temperatūru visu gadu. Šī ierīce ātri un efektīvi atdzesē karstās vasaras dienās, izmantojot 2 kW elektroenerģijas, un silda iekštelpu gaisu vēsos rudens vakaros, izmantojot 1,8 kW elektroenerģijas. Kondicionieris lieliski pildīs savas funkcijas mājās, birojos, biznesa telpās, dārza mājiņās, viesnīcās vai restorānos ar platību līdz 26 m², tilpumu 65 m³. Īpaši efektīvai enerģijas taupīšanai kompresors automātiski izslēdzas gan apkures, gan dzesēšanas laikā, kad tiek sasniegta vēlamā temperatūra.


2 pakāpju ventilācijas funkcija un vertikāli regulējamas gaisa žalūzijas palīdz vienmērīgi sadalīt auksto vai silto gaisu telpā. Integrētā ventilatora radīto svaigo vēsmu varat baudīt jebkurā laikā – pat neieslēdzot dzesēšanas vai sildīšanas funkciju.


Lietuvas vasaras periods bieži ir ne tikai karstuma, bet arī mitruma pilns. Integrētā mitruma noņemšanas funkcija palīdz radīt komfortablu mājas klimatu. Kad ir aktivizēts mitruma noņemšanas režīms, ierīce stundā no telpas gaisa izvada līdz 0,8 litriem liekā mitruma. Pastāvīga mitruma samazināšana var novērst kaitīgas pelējuma veidošanos telpā. Iebūvētais un viegli tīrāmais gaisa filtrs aiztur putekļus, pūkas un mājdzīvnieku matus, nodrošinot svaigu gaisu.


Ražotāji ir nobažījušies par nākotnes pasaules klimatu, tāpēc šajā gaisa kondicionētājā kā aukstumaģents tiek izmantots propāns (R290). Tas ir ekoloģisks un organisks aukstumnesējs, kas atbilst jaunākajām klimata aizsardzības prasībām.

Klientu atsauksmes par šo preci