Informācija
Preču katalogs

Infrasarkanā stara masažieris BEURER MG100

 
Kods
170014
104,99 €
8,75 € x 12 mēn.*
Maksājumu kalkulators
Kredīta saņemšana 104,99 €, līgums 12 mēnesis, ikmēneša maksājums — 8,75 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 104,99 €.
Piegāde: 1-7 d.d.
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Beurer
Ātruma pozīciju skaits + 5
Vibrācijas masāža Caurspīdīgs trieciens
Infrasarkanā funkcija +
Produkta kategorija Masažieri
Jauda 25 W
Masētājs ir izstrādāts un ražots tikai Vācijā. Beurer ir uzkrājis pat 97 gadu pieredzi, veidojot augstākās klases masierus mājām, kurās ir svarīga kvalitāte.
Beurer MG100 ir METĀLS . Tas nozīmē, ka, pateicoties kvalitatīvajam alumīnijam, ierīce būs ārkārtīgi izturīga, izturīga un veidota tā, lai tā būtu izturīga. Jā, tas sver nedaudz vairāk nekā standarta masieri, kas izgatavoti no plastmasas. Tas ir dabiski un neizbēgami, taču tas tiešām nav grūti un pat daudzas ļoti smalkas sieviešu rokas bez problēmām varēs baudīt kvalitatīvu masāžu ar šo Beurer masieri. Daudz lielāka masētāja priekšrocība ir tā, ka, būdams stingrs, tas tiešām patīkami "guļ rokā" un jau pirms ieslēgšanas jau saproti, par ko šeit ir runa - kvalitāti.
Beurer MG100 ir 2 MASĀŽAS GALVAS . Kopā ar pietiekami jaudīgu motoru abas masāžas galviņas īpaši labi pierāda savu vērtību. Tajā pašā laikā, ja nepieciešams, tas droši ļauj veikt "spēcīgu" masāžu.
Masāžas komplektā ietilpst arī viegli nomaināmas masāžas galviņas dažādiem masāžas veidiem un vajadzībām.
Masāžas aparātam ir pat 5 dažādas un viegli izvēlamas programmas, tāpēc noteikti izvēlēsities, kura no tām ir vislabākā konkrētajam brīdim. Ir iespējams arī iestatīt masāžas intensitāti (ātrumu). Pateicoties šīm divām funkcijām, jūs saņemsiet masāžu tādā intensitātē, kādu vēlaties, ne vairāk, ne mazāk.
Papildu rokturim vajadzētu šķist sīkums, ņemot vērā visas Beurer MG100 masētāja priekšrocības. Varbūt, bet šī jaukā detaļa ļoti palīdz masējot kādu citu un ļauj vēl stingrāk un precīzāk vadīt masieri.
Atsevišķi, nospiežot pogu, Beurer MG100 aktivizē arī infrasarkano sildīšanu. Tas ne tikai patīkami sasildīs muguru vai citu masējamo vietu, bet ļaus masāžai iekļūt dziļāk, uzlabos asinsriti un vēl vairāk atslābinās muskuļus.
Klientu atsauksmes par šo preci