Informācija
Preču katalogs

Djeco domino "Mācīšanās saskaitīt"

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 139773

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Domino ir tradicionāla ģimenes spēle, kuru ar prieku spēlēs arī jūsu mazie.


Šī domino spēle palīdzēs bērniem atpazīt skaitļus un iemācīties skaitīt.

Iespējas:
28 krāsaini kartona bloki ar cipariem un attēliem.
Izturīgs iepakojums.
Domino kluča izmēri: 10 x 5 cm.

Iepakojuma izmēri: 12 x 12 x 12 cm
Ieteicamais vecums: no 4 gadiem.
Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti. Uzņēmuma galvenā ideja ir bērnu estētiskā izglītība.


ID: DJ08168
Klientu atsauksmes par šo preci