Preču katalogs

Trim velosipēds FirstBike ĪPAŠI zils

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2003249

179,00 €
14,92 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs FirstBike
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4, 5-6
Produkta kategorija Balansa divriteņi
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās.Uzmanību: rotaļlieta prasa labu iemaņu, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.
Krāsa Melns
First Bike velosipēdu ekskluzīvas iespējas
- Īpaši izturīgs un tajā pašā laikā elastīgs velosipēda rāmis, kas izgatavots no poliamīda un stikla šķiedras kombinācijas (GFR - stikla šķiedra pastiprināts). Salīdzinājumā ar tradicionālajiem koka vai metāla velosipēdiem bez pedāļiem, šis kompozītmateriāla rāmis nekad neuzbriest, nesaskrāpēs, nelūzīs vai nerūsēs, un ir ūdens izturīgs un nodrošina ilgu kalpošanas laiku (mūža garantija)!
- Kompozītmateriāla karkasa ergonomiskais dizains un īpašības nodrošinās Jūsu mazajam ērtu ripošanu pat uz neklāta seguma, jo lieliski "dzēš" un amortizē ceļa nelīdzenumus.
- Droša un uzticama rokas bremze ar trumuļa aizmugurējā riteņa bremžu mehānismu "Safety Stop". Arī rokas bremzes attālums no velosipēda roktura ir individuāli regulējams, lai mazā velosipēdista rociņas to viegli aizsniegtu!
- Ērts, bez instrumentiem regulējams sēdekļa augstuma mehānisms ar 36-46 cm. diapazons (to var samazināt vēl par 4 cm, papildus iegādājoties augstuma samazināšanas adapteri. Pateicoties tam, sēdekļa augstums būtu tikai 32-42 cm.).
- sēdekļa segli izceļas ar izliektu formu un neslīdošu virsmu.
- Priekšējai dakšai ir ierobežots pagrieziena leņķis, tāpēc velosipēda stūre nekad negriezīsies ap savu asi. Šāda veida braukšana ir daudz drošāka.

Citas funkcijas:
- Nav nevienas izvirzītas skrūves vai asas malas, kas varētu savainot jūsu bērnu.
- Ir atstarotāji rāmja priekšpusē un sānos. Jūsu mazais būs redzams tumsā!
- Viegls - tikai 3,9 kg., mazais varēs bez problēmām pacelt.
- augstums 54 cm., garums - 84 cm., platums - 38 cm.
- 12,5" riteņi ar kvalitatīviem gultņiem un unikāliem poliamīda diskiem bez asiem stūriem.
- ir priekšējie un aizmugurējie dubļusargi
- ir rokas bremze.
- piemērots bērniem vecumā no 2-5 gadiem.
Klientu atsauksmes par šo preci