Informācija
Preču katalogs

Balansa velosipēds FirstBike Street

 
Kods
108312
159,00 €
53,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 159,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 53,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 159,00 €.
Piegāde: Jautājiet
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Weeride
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4, 5-6
Produkta kategorija Balansa divriteņi
Drošības brīdinājums Lietojiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Nepieciešams lietot aizsarglīdzekļus (ķivere, cimdi, ceļgalu sargi, elkoņu sargi utt.). Nelietot satiksmes zonās.Uzmanību: rotaļlieta prasa labu iemaņu, tāpēc ir svarīgi ievērot visus piesardzības pasākumus, lai bērns nenokristu, nesadurtos un netraumētu sevi vai trešās personas.

FirstBike līdzsvara velosipēdi ir atzīti par vienu no labākajiem un drošākajiem līdzsvara velosipēdiem pasaulē! Tā ir augstākās kvalitātes materiāli un konstrukcija, stils, izglītības ieguvumi un jautrība bērniem vienlaikus.
STREET modeļa velosipēds atšķiras no citiem FirstBike velosipēdiem ar to, ka tam ir pneimatiskās riepas ar nelielu rakstu, kas nodrošina izcilu ripošanu pa pilsētas asfaltu un smalkiem grants ceļiem.
Izcilas īpašības
- Īpaši izturīgs un tajā pašā laikā elastīgs velosipēda rāmis, kas izgatavots no poliamīda un stikla šķiedras (GFR - stikla šķiedras pastiprināta) kombinācijas. Izgatavots no kompozītmateriāliem, šis rāmis nekad neuzbriest, nesaskrāpēs, nelūzīs vai nerūsēs, salīdzinot ar tradicionālajiem koka vai metāla bezpedāļiem, un ir ūdensizturīgs, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku (mūža garantija)!
- Ergonomiskais dizains un kompozītmateriāla karkasa īpašības nodrošinās Jūsu mazajam ērtu ripošanu pat uz neklāta seguma, jo lieliski "dzēš" un amortizē ceļa nelīdzenumus.
- Droša un uzticama rokas bremze ar trumuļa aizmugurējā riteņa bremžu mehānismu "Safety Stop". Arī rokas bremzes attālums no velosipēda roktura ir individuāli regulējams, lai mazā velosipēdista rociņas to viegli aizsniegtu!
- Ērts, bez instrumentiem regulējams sēdekļa augstuma mehānisms ar 35-45 cm. diapazons (to var samazināt vēl par 4 cm, papildus iegādājoties augstuma samazināšanas adapteri. Pateicoties tam, sēdekļa augstums būtu tikai 31-41 cm.).
- sēdekļa segli izceļas ar izliektu formu un neslīdošu virsmu.
- Priekšējai dakšai ir ierobežots pagrieziena leņķis, tāpēc velosipēda stūre nekad negriezīsies ap savu asi. Šāda veida braukšana ir daudz drošāka.
Citas funkcijas:
- Nav nevienas izvirzītas skrūves vai asas malas, kas varētu savainot jūsu bērnu.
- Ir atstarotāji rāmja priekšpusē un sānos. Jūsu mazais būs redzams tumsā!
- Viegls - tikai 3,9 kg., mazais varēs bez problēmām pacelt.
- augstums 54 cm., garums - 84 cm., platums - 38 cm.
- 12,5" riteņi ar kvalitatīviem gultņiem un unikāliem poliamīda diskiem bez asiem stūriem.
- Priekšējie un aizmugurējie dubļusargi
- Piemērots bērniem vecumā no 2-5 gadiem
- Ir rokas bremze.

Pieejamās krāsas: zila, ciāna, zaļa, sarkana, violeta un rozā (papildu informācijā varat norādīt vēlamo krāsu).


FirstBike līdzsvara velosipēdi atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām. Tāpēc ražotāji ar pārliecību nodrošina FirstBike velosipēda rāmim un dakšai MŪŽA GARANTIJA, bet visām pārējām daļām 5 GADU GARANTIJA. Šie ir vienīgie līdzsvara velosipēdi ar starptautisko Safe Toy sertifikātu. Izstrādāts Vācijā.


Apbalvojumi un kvalitātes sertifikāti


Klientu atsauksmes par šo preci