Informācija
Preču katalogs

Leļļu namiņš Sparkle Kidkraft 65826

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 125940

229,00 €
22,90 € x 10 mēn.*
Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Kidkraft
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Leļļu namiņi
Materiāls + Koka
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Krāsainākā un mirdzošākā leļļu namiņš ir katras meitenes sapnis.


Izliekts jumts ar unikālu dizainu.


30 mēbeles.


Lifts.


Pagalms ar baseinu un grilu.


Spirālveida kāpnes.


Pietiekami liels, lai vairāki bērni varētu spēlēt vienlaikus.


Masīva koka konstrukcija.

Ir iekļautas detalizētas instrukcijas.
Izmēri (GxPxA): 129 x 64 x 136 cm

Svars: 26 kg


ID: 65826
Klientu atsauksmes par šo preci