Informācija
Preču katalogs

Leļļu namiņš Kidkraft Savannah 65023

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 85767

189,99 €
19,00 € x 10 mēn.*
Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Kidkraft
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Leļļu namiņi
Materiāls + Koka
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Lielā, plašā, bet mājīgā māja Savanna iepriecinās ikvienu meiteni.

Mājas augstums ir pat 130 cm., 3 stāvi un mansards, un tajā ir pat 6 istabas, kurās mazais atradīs pat 14 krāsainas mēbeles. Plaši logi, lai meitene varētu redzēt savas lelles no visām pusēm.

Āra terase-balkons ar šūpolēm. Vieta, kur lelles var jautri spēlēties.

Plašas un ērtas kāpnes savieno pirmo un otro stāvu. Lellēm būs tik viegli tajās uzkāpt.

Patiešām liels, tāpēc var spēlēties pat vairāki bērni vienlaikus.

Izgatavots no koka, plastmasas detaļām un auduma.

Piemērots lellēm bārbijām un citām aptuveni 30 cm garām lellēm.

Kabīnes izmērs: 88 x 35 x 130 cm.

Norādījumus atradīsit iepakojumā.


ID: 65023

Klientu atsauksmes par šo preci