Informācija
Preču katalogs

Lelle LOTTIE Karaliskās kāzas

 
Kods
299447
27,99 €
 
Piegāde: 1-7 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LOTTIE
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8
Produkta kategorija Lelles
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Lelle Lotija - karaliskā kāzu meitene
Šī ir īpaša diena meitenei Lotijai. Šodien apprecas karaliskais pāris. Viņas tēvocis lūdza Lotiju izkaisīt ziedus viņa kāzu ceremonijā. Viņa ir ļoti sajūsmā, bet arī priecīga par savu skaisto kleitu un ziedu kroni galvā. Starp citu, Lotija ir ģērbusies tradicionālā puķu meitenes kleitā.
Mati: brūni.
Brūnas acis.
Komplektā ietilpst: rožu ziedu vainags, rožu pušķis, bērna veidota apsveikuma kartīte. Karte tika izvēlēta ikmēneša Lottie ražotāja rīkotajā konkursā.
Ar ko LOTTIE lelles ir īpašas?
Bērnišķīgas ķermeņa proporcijas. Lotijas ķermeņa proporcijas atbilst 9 gadus veca bērna ķermenim. Lotijai veidojas veselīga attieksme pret ķermeņa tēlu.
Atbilstoši vecumam. Lotijai patīk darīt to pašu, ko īstām viņas vecuma meitenēm, viņai nerūp, lai pēc iespējas ātrāk izaugtu. Viņa nelieto kosmētiku un nenēsā augstpapēžu kurpes vai rotaslietas.
"Lotija - tāpat kā es." Viņa valkā tādas pašas drēbes kā "īstie" sava vecuma bērni, vai tās būtu skaistas svētku kleitas, āra drēbes un zābaki bridināšanai pa baseinu, sporta apģērbi vai dažādi karnevāla tērpi. Viņa spēlē un vēlas iepazīt pasauli. Lotija dara to, ko dara "īstie" bērni; neatkarīgi no tā, vai tās ir "meitenīgas" aktivitātes, piemēram, balets, dejas, zvaigžņu vērošana vai brišana pa bumbu. Viņa nebaidās nosmērēties ārā, būt sportiska un aktīva. Jūs varat ģērbties kā karaliene, pirāts un pat supervaronis. Lotija ir īstai bērnībai!
Lotija aicina bērnus būt sportiskiem un daudz laika pavadīt ārā. Viņas kājas saliecas ceļos, un viņas rokas un kājas var pagriezt gurnos. Lotijas galva pagriežas uz sāniem, un viņa var veikt šķelšanos, kas noder rotaļās un vingrošanā un karatē.
Augstas kvalitātes audumi un mati. Lottie mati ir izgatavoti no augstākās kvalitātes Saran neilona, kam ir zīdaina tekstūra un tie nav samezglojušies. Lottie apģērbi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem. Liela uzmanība tiek pievērsta to detaļām. Lottie apģērbiem ir Velcro aizdares, kas atvieglo viņas uzvilkšanu un novilkšanu.
Lotija ir 18 cm gara un var nostāties uz savām 2 kājām, kas lieliski noder gan mazām, gan lielām meitenēm.
Ērts iepakojums. Ideāli piemērots ceļojumiem. Uz iepakojuma ir vieta, kur ierakstīt savu vārdu kā Lottie saimnieku.
Apbalvojumi. Lelle Lottie ir ieguvusi daudzas starptautiskas balvas, tostarp 5 Oppenhem Toy Portfolio Platinum balvas.
Ieteicamais vecums 3+
Klientu atsauksmes par šo preci