Preču katalogs

LEGO® 42115 TECHNIC Lamborghini Sián FKP 37

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2010501

345,00 €
34,50 € x 10 mēn.*
ESTO bezprocentu Līzings. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums-
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® TECHNIC
Izņēmuma pazīmes +

•  Izbaudiet iesaistošo būvēšanas procesu ar šo LEGO® Technic Lamborghini Sián FKP 37 komplektu (42115). Tad izpētiet automašīnai raksturīgās iezīmes, tostarp V12 dzinēju ar kustīgajiem virzuļiem, stūri, priekšējo un aizmugurējo piekari.

•  LEGO® Technic komplekts ar 8 pārnesumu transmisiju, kustīgu aizmugurējo spoileru, atveramu priekšējo un aizmugurējo pārsegu, detalizētām diska bremzēm un zeltainiem riepu diskiem pietuvinās jūs īstajam Lamborghini Sián FKP 37 vēl vairāk nekā jebkad agrāk.

•  LEGO® Technic detalizēti izstrādātais un uzlabotais būvējamais komplekts ir īpaši veidots augstākās klases sporta auto faniem, komplektā ir iekļauta dekoratīva pamatplātne modeļa novietošanai un sērijas numurs, ar kuru jums būs pieejams ekskluzīvs saturs tiešsaistē.

•  Gandarījumu sniedzošs būvēšanas projekts jums vai īpaša dzimšanas dienas vai svētku dāvana mīļajiem. Šis LEGO® komplekts ir ievietots ekskluzīvā, greznā iepakojumā, un tas būs modelis, kas priecēs jūsu acis.

•  Šim uzbūvējamajam 1:8 mēroga auto modelim ir spilgta laima zaļā un zelta krāsas kombinācija, dekorēti elementi, un tas ir vairāk nekā 13 cm augsts, 60 cm garš un 25 cm plats.

•  Tā dzinējspēks ir kaislība! Šim LEGO® Technic komplektam nav nepieciešamas baterijas, tādēļ jūs nekavējoties varēsiet iegrimt aizraujošajā būvēšanas projektā.

•  Ekskluzīvs kolekcionāra buklets ar saprotamām būvēšanas instrukcijām, attēliem un aizkulišu intervijām ar divām komandām, kas izstrādāja šo projektu: LEGO Group un Automobili Lamborghini.

•  LEGO® Technic komplektu elegantie dizaini un reālistiskās funkcijas būvēšanas procesā sniedz gandarījumu, un šiem modeļiem ir daudz iespaidīgu iezīmju.

•  LEGO® Technic komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, kas nodrošina vieglu elementu savienošanu.

•  LEGO® Technic komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu to atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Izbaudiet nekļūdīgu spēku un izskatu, kas piemīt Lamborghini Sián FKP 37, ļaujoties šim LEGO® Technic komplektam (42115). Fantastiski detalizētie auto modeļa elementi uzticīgi atveido oriģinālo Sián FKP 37 pamanāmā laima zaļā krāsā ar zeltainiem riepu diskiem.Skaistums slēpjas niansēs. Autentiskās iezīmes ir 8 pārnesumu transmisija, ko pārslēdz ar kustīgām svirām pie stūres, V12 dzinējs ar kustīgiem virzuļiem un pilnpiedziņa. Grieziet stūres ratu, lai novietotu auto, tad pārbaudiet priekšējo un aizmugurējo piekari. Šim modelim, gluži tāpat kā pilnizmēra augstākās klases sporta auto, ir klasiskas uz augšu atveramas durvis.Greznas iezīmes. Šis uzbūvējamais auto sniegs iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, radot skaisto Sián FKP 37. Šis komplekts ir iesaiņots greznā kārbā, papildināts ar bukletu, ko var bez kautrēšanās turēt uz kafijas galdiņa un kurā atradīsiet būvēšanas instrukcijas, attēlus un aizkulišu intervijas. Atveriet motora pārsegu, lai uzzinātu unikālo sērijas numuru, ar kuru piekļūt īpašajam saturam tiešsaistē.
Klientu atsauksmes par šo preci