Preču katalogs

LEGO® 42107 TECHNIC Ducati Panigale V4 R

Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 11+, 9-10
Produkta kategorija Konstruktori
Daļu skaits 646
LEGO sērija LEGO® TECHNIC
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +

•  Slavenā Ducati Panigale V4 R modelis būvēšanai, izpētei un apskatei. LEGO® Technic faniem un motociklu entuziastiem patiks šis aizraujošais būvēšanas izaicinājums.

•  Uzbūvē savu Ducati Panigale V4 R un gūsti unikālu iespēju izpētīt visus elementus un funkcijas, kas veido šo leģendāro motociklu. Iekļauta arī divu ātrumu pārnesumkārba — pirmo reizi LEGO® Technic motociklu vēsturē.

•  Uzzini, kā jūtas Ducati Panigale V4 R īpašnieks, atveidojot šo modeli ar priekšējo un aizmugurējo piekari, kas nodrošina reālistiskas kustības. Klasiskais sarkanais krāsojums iedzīvina motociklu, radot patiesu Itālijas gaisotni.

•  Vai meklē labākās dāvanas motociklu fanam? Šī ir lieliska izvēle. Tas ir arī lielisks izaicinājums LEGO® Technic faniem no 10 gadu vecuma, kurus sajūsminās iespēja iepazīt motocikla darbības principus. 

•  Pievilcīgais modelis (42107) izskatās lieliski, kad ir izlikts apskatei. Tā izmēri ir veidoti tā, lai reālistiski atveidotu īsto modeli. Aptuvenais garums ir 32 cm, augstums 16 cm un platums 8 cm.

•  Šim rotaļu Ducati motociklam nav nepieciešamas baterijas. Vajadzēs tikai aizrautību, iztēli un vēlmi atklāt kaut ko jaunu. 

•  Sākt rotaļas ar šo lielisko LEGO® komplektu ir pavisam viegli. Vienkārši atver kārbu! Tajā ir vienkāršas instrukcijas, lai pie Ducati rotaļu motocikla būvēšanas varētu ķerties nekavējoties. 

•  LEGO® Technic mašīnbūves rotaļlietas izstrādātas visaptverošai būvēšanas pieredzei, kas sniedz gandarījumu; tām ir reālistiskas kustības un mehānismi, kas palīdz bērniem un pieaugušajiem iepazīt mašīnbūves pasauli. 

•  Kvalitātei ir nozīme. Tāpēc ir patīkami apzināties, ka LEGO® būvējamie komplekti atbilst nozares augstākajiem standartiem, nodrošinot ērtu savienošanu katru reizi — jau kopš 1958. gada.

•  LEGO® Technic plastmasas rotaļu modeļiem jāiztur daudz. Katrs tiek rūpīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu ikvienas būvējamās rotaļlietas atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Elegance, izsmalcināts stils, izcila darbība. Šis LEGO® Technic 42107 Ducati Panigale V4 R modelis iedzīvina oriģinālā motocikla būtību. Tas ir pirmais LEGO Technic motocikla modelis, kurā iekļauta pārnesumkārba dažādu ātrumu un braukšanas paņēmienu izpētei. Citi lieliski elementi — stūrēšanas iespēja, priekšējā un aizmugurējā piekare reālistisku kustību atveidei, kā arī priekšējās un aizmugurējās disku bremzes. Ducati fani pratīs novērtēt šīs lieliskās motocikla reprodukcijas elementus. Balsta kāja, izpūtēja caurule, vējstikls un panelis — tie visi ir sīki elementi, kas nodrošina šī modeļa atbilstību pilnizmēra versijai. Turklāt klasiskais sarkanais krāsojums noteikti liks Ducati fana sirdij sisties straujāk. Būvē un mācies ar LEGO Technic modeļiem. Šis komplekts ietilpst LEGO Technic klāstā un nodrošina visaptverošu būvēšanu, kas sniedz gandarījumu. Modelis ar reālistiskām funkcijām paver būvētājiem skatu uz mašīnbūves pasauli un iespēju noskaidrot, kā darbojas zobratu mehānismi.
Klientu atsauksmes par šo preci