Preču katalogs

LEGO® 75969 HARRY POTTER™ Cūkkārpas astronomijas tornis

Ātra piegāde 1-2 d.d.

Kods 2003876

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums11+, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® HARRY POTTER
Izņēmuma pazīmes +

•  Bērni var izspēlēt maģiskos Cūkkārpas stāstus ar iecienītiem tēliem, ikoniskām atrašanās vietām un reālistiskām detaļām, ieejot LEGO® Harry Potter™ Cūkkārpas astronomijas tornī (75969).

•  Šajā Cūkkārpas dāvanu komplektā iekļautas daudzas slavenas Harija Potera filmu atrašanās vietas, 8 iecienītas minifigūras, Hedvigas rotaļlieta un daudzi autentiski piederumi, tostarp mandragoras augi, vēstules, zižļi un mikstūru grāmata.

•  Bērni var iejusties maģiskajā pasaulē, apmeklējot mikstūru meistara nodarbību un viesības, aplūkojot mandragoru siltumnīcā, izpētot Kraukļnagas kopmītni un dodoties uz augstāko torni, kur notiks astronomijas nodarbība.

•  Šis unikālais Harry Potter™ rotaļu konstruktora komplekts ar LEGO® minifigūrām, tostarp Drako Malfoju un Nevilu Lēniņu, ir interesanta dāvana bērniem no 9 gadu vecuma.

•  Modeļa aptuvenais augstums ir 40 cm, platums 29 cm un dziļums 17 cm, un to var nevainojami savietot ar LEGO® Cūkkārpas komplektiem 75953, 75954 un 75948 (daži komplekti pieejami ierobežotā daudzumā).

•  Nav nepieciešamas baterijas. Šis praktiskais Harry Potter™ būvēšanas komplekts sagādā nebeidzamas aizraujošas izklaides, kuru dzinējspēks ir tikai bērnu iztēle. Kad piedzīvojumi rimstas, modelis kļūst par lielisku dekorāciju bērnistabā.

•  Vienkāršas instrukcijas palīdzēs bērniem uzreiz sākt būvēšanu un rotaļas. Izpētot burvju rotaļu pils komplektu, tiks iekvēlināta bērnu iztēle, izsapņojot nebeidzamas aizraujošas lomu spēles.

•  LEGO® Harry Potter™ būvēšanas komplekti iedzīvina filmu aizraujošos notikumus. Iecienīti tēli un radības, interesantas atrašanās vietas, fantastiskas funkcijas un piederumi — Harija Potera maģija ir bērnu rokas stiepiena attālumā.

•  LEGO® būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc visi klucīši ir savienojami un saderīgi, un bērni ikreiz var klucīšus viegli savienot un atvienot — maģija nebūs nepieciešama! — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē. Tieši tāpēc šī ir lieliska dāvana bērniem!

LEGO® Harry Potter™ Cūkkārpas astronomijas tornis (75969) ir pilns ar ikoniskām atrašanās vietām, aizraujošiem tēliem un autentiskām Harija Potera filmu detaļām līdz pat tālākajam tornītim.Rotaļu klucīšu pils, kas līdz malām pilna ar Harija Potera filmu cīņas spriedzi. Ar šo LEGO Cūkkārpas rotaļu komplektu bērni varēs brīvi izpētīt burvju pils dažādās aizraujošās telpas kopā ar Hariju Poteru, Hermioni Grendžeru, Horāciju Gliemjragu, Lunu Mīlabu, Nevilu Lēniņu, Ronu Vīzliju, Lavenderu Braunu, Drako Malfoju un Hedvigu. Ir tik daudz zināmu vietu un iecienītu tēli, ka bērni varēs aizrautīgi izdzīvot ainas un stāstus no filmām, tostarp arī “Harija Potera un Jauktasiņu prinča”, un uzburt neskaitāmus jaunus piedzīvojumus.Kolekcionējamas rotaļlietas, maģiskas minifigūras un nebeidzama darbība. Ja meklē izcilu dāvanu ģimenes loceklim vai labākajam draugam, LEGO Harry Potter rotaļlietas nodrošina nebeidzamu iztēles bagātinātu iztēli bērniem, kuriem patīk būvēt un rotaļāties ar LEGO klucīšiem.
Klientu atsauksmes par šo preci