Preču katalogs

LEGO® 75968 HARRY POTTER™ Dzīvžogu iela 4

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Produkta kategorijaKonstruktori
LEGO sērijaLEGO® HARRY POTTER
Izņēmuma pazīmes +

•  Bērni var atveidot visus pārsteidzošos notikumus Dērsliju ģimenes mājoklī Dzīvžogu ielā, smelties iedvesmu no daudzajām minifigūrām un aizraujošajām iespējām un radīt nebeidzamus Harija Potera piedzīvojumus.

•  Iekļautas 6 minifigūras — Harijs Poters, Rons Vīzlijs, Dūdijs Dērslijs, Vernons Dērslijs, Petūnija Dērslija un Dobijs —, pūce Hedviga, lidojošs auto ar atveramu jumtu, durvīm un bagāžnieku, kā arī dažādi autentiski piederumi.

•  LEGO® Harry Potter™ Dzīvžogu iela 4 (75968) atveido dažādas aizraujošas ainas no filmām, tostarp Harija skapi zem kāpnēm, vēstuļu plūsmu no kamīna un Harija aizbēgšanu lidojošā Ford Anglia.

•  Šis leļļu namiņa rotaļu komplekts aizraus un izklaidēs zēnus un meitenes no 8 gadu vecuma. Kolekcionējamā būvēšanas rotaļlieta iedvesmo iztēles bagātus stāstus un lomu spēles ar minifigūrām un citiem elementiem no Harija Potera filmām.

•  Namiņa aptuvenais augstums ir 17 cm, platums 16 cm un dziļums 12 cm, bet auto garums ir aptuveni 12 cm. Lielā mēroga un autentisko detaļu dēļ šis rotaļu komplekts ir lieliski piemērots izlikšanai apskatei un praktiskām rotaļām.

•  Šai kolekcionējamajai Harry Potter™ būvēšanas rotaļlietai bērniem nav nepieciešamas baterijas. Bērni var ļauties praktiskām izklaidēm un rotaļāties jebkurā laikā un vietā gan patstāvīgi, gan kopā ar ģimeni vai draugiem.

•  Ir iekļautas vienkāršas, skaidras instrukcijas, lai bērni nekavējoties varētu ķerties pie būvēšanas un rotaļām. Izpētot leļļu namiņa komplektu, tiks iekvēlināta bērnu iztēle, izsapņojot nebeidzamas aizraujošas rotaļas.

•  LEGO® Harry Potter™ rotaļlietas ir lieliska dāvana bērniem, kuri vēlas iedzīvināt filmas tik aizraujoši, cik vien iespējams. LEGO Harry Potter rotaļu komplekti ir pilni ar iecienītiem tēliem, radībām un atrašanās vietām, un tie ieved bērnus maģijas pasaulē.

•  LEGO® rotaļu komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc visi būvēšanas klucīši ir savienojami un saderīgi, un bērni ikreiz var klucīšus viegli savienot un atvienot — maģija nebūs nepieciešama! — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  Visi LEGO® klucīši un detaļas ir pilnīgi drošas bērnam. Tās tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.

Saistītas preces

LEGO® Harry Potter™ Dzīvžogu iela 4 (75968) paver bērniem durvis uz bēdīgi slaveno Harija Potera māju no filmām.Rotaļu namiņš ar minifigūrām un maģiskām filmu ainām. Harija Potera fani ļausies nebeidzamām izklaidēm ar Harija, Rona Vīzlija, Dūdija Dērslija, Vernona Dērslija, Petūnijas Dērslijas un Dobija minifigūrām. Viņi varēs nodoties iztēles pilnām rotaļām pilnvērtīgi aprīkotajā divstāvu namiņā, meklēt Harija slepeno skapi zem kāpnēm un nopludināt Cūkkārpas uzņemšanas vēstuļu straumi pa pastkastītes spraugu.Kolekcionējama Harija Potera lidojošās automašīnas rotaļlieta. Burvju izklaides turpinās ārpus četrām sienām, kad otrā stāva logā parādās Rons kopā ar lidojošo Ford Anglia. Bērni atver bagāžnieku, lai pievienotu āķim ķēdi, un jau nākamajā mirklī logs ir norauts, bet Harijs — aizbēdzis!Labākās dāvanas izvēle ar Harija Potera motīvu. Ja meklē labāko rotaļlietu bērniem, LEGO Harija Potera dāvanas nodrošina nebeidzamas, iztēles bagātas izklaides ar kolekcionējamām minifigūrām un pārsteidzošām funkcijām.
Klientu atsauksmes par šo preci