Preču katalogs

LEGO® 10930 DUPLO Town Buldozers

Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 2m.+
Produkta kategorija Konstruktori
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Daļu skaits 10
LEGO sērija LEGO® DUPLO
Izņēmuma pazīmes +

•  Kad mazuļi lomu spēlēs izspēlē radošus, ar būvlaukumu saistītus stāstus ar LEGO® DUPLO® Celtniecība komplektu "Buldozers" (10930), viņi vienlaikus pilnveido dzīvē noderīgas prasmes!

•  Komplektā iekļauts jauks, kustīgs buldozers, kuram ir ar roku paceļams kauss, atverams laukakmens, brīdinājuma ceļazīme un celtnieka figūra ar spilgtu vesti.

•  Vecāki un aprūpētāji var izbaudīt radošas lomu spēles kopā ar mazajiem celtniekiem, bet bērni, braucot ar buldozeru pa būvlaukumu un kausā paceļot laukakmeni, pilnveidos sīkās motorikas iemaņas.

•  Ja vēlaties sagādāt augoša mazuļa vajadzībām piemērotu rotaļlietu, šis kustīgais LEGO® DUPLO® buldozers būs lieliska dāvana transportlīdzekļu un būvlaukumu cienītājiem no 2 gadu vecuma.

•  Buldozera aptuvenie izmēri: augstums 10 cm, garums 17 cm, platums 7 cm; tas ir tieši tik liels, lai radošo rotaļlietu varētu paņemt līdzi jebkur. Savieno ar citiem LEGO® DUPLO® būvlaukuma komplektiem, lai radošā jautrība būtu vēl lielāka.

•  Šim praktiskajam rotaļu komplektam nav nepieciešamas baterijas. LEGO® DUPLO® buldozera dzinējspēks ir bērnu iztēle, kas nekad nebeidzas!

•  Vienkāršajās instrukcijās ir sniegtas idejas un iedvesma, lai šī daudzpusīgā rotaļlieta jau uzreiz pēc kārbas atvēršanas sniegtu daudz prieka vecākiem un mazuļiem, kā arī veicinātu bērna attīstību.

•  Visi LEGO® DUPLO® rotaļu komplekti piedāvā pazīstamas vietas, jaukus tēlus un viegli satveramas detaļas, kas veidotas tā, lai rosinātu pirmsskolas vecuma bērnu iztēli ar būvēšanu, mācīšanos un brīvām rotaļām.

•  LEGO® DUPLO® būvēšanas rotaļu komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Mazajām rociņām ir viegli satvert, savienot un atvienot detaļas — un tā tas ir jau kopš 1969. gada.

•  Uzņēmumā LEGO Group LEGO® DUPLO® rotaļu komplektu detaļas un klucīši tiek mesti, karsēti, spiesti, savīti un pārbaudīti, lai nodrošinātu ikvienas mazo būvētāju rotaļlietas atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.

LEGO® DUPLO® Celtniecība komplekts "Buldozers" (10930) iedvesmos mazuļus būvēt, līdzināt zemi un izbaudīt nebeidzamas radošas rotaļas. Ar šo funkcionālo rotaļlietu lomu spēlēs izspēlējot ar celtniecību saistītus stāstus, bērni pilnveido fiziskās un kognitīvās prasmes, kas noderēs turpmāk dzīvē. Bērniem paredzēts rotaļu celtnieks un transportlīdzeklis. Šī jaukā, kustīgā buldozera komplektā ir celtnieka figūra ar spilgtu vesti, un tas sniedz lielisku iespēju mazuļiem un vecākiem darboties komandā. Braucot ar buldozeru uz būvlaukumu un kausā paceļot laukakmeni, bērni pilnveido sīkās motorikas iemaņas. Bet jādarbojas uzmanīgi, jo laukakmens jebkurā brīdī var pārplīst uz pusēm! Vai meklē vislabāko radošo būvēšanas rotaļlietu mazuļiem? Plašais LEGO DUPLO rotaļu komplektu klāsts piedāvā vecākiem un pirmsskolas vecuma bērniem kopā pavadīt daudz jauku brīžu. LEGO DUPLO komplekti ir veidoti atbilstoši augošu mazuļu vajadzībām, un tie veicina attīstošas rotaļas, bērnu pašizpausmi un mācīšanos.
Klientu atsauksmes par šo preci