Informācija
Preču katalogs

LEGO® 11013 CLASSIC Radošie caurspīdīgie klucīši

 
Kods
2013794
23,90 €
 
Piegāde: 1-2 d.d.
Atlaide ar kodu ATLAIDE5
Noliktavā
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 4+
Produkta kategorija Konstruktori
Daļu skaits 500
LEGO sērija LEGO® CLASSIC
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +

•  Rosini bērnu radošumu ar šo iedvesmojošo rotaļu komplektu, kurā ir 500 detaļas — gan krāsaini, caurspīdīgi LEGO® klucīši, gan klasiski LEGO klucīši, acis un riteņi, lai uzbūvētu 8 jaukus modeļus un daudz ko citu.

•  Kas atrodas kārbā? Viss, kas bērniem nepieciešams, lai uzbūvētu rotaļu putnu, lauvu, bruņurupuci, robotu, vienradzi, rozā putnu, burvi ar mikstūru galdu un zivi koraļļu rifā, kā arī papildu LEGO® klucīši vēl lielākai radošai jautrībai!

•  LEGO® Classic komplektā "Radošie caurspīdīgie klucīši" (11013) iekļauto 8 rotaļlietu būvēšana un rotaļas ar tām ir tikai sākums. Iztēles bagāti bērni te atklās plašu radoša prieka pasauli.

•  Lieliska Ziemassvētku, dzimšanas dienas vai pārsteiguma dāvana jauniem LEGO® būvētājiem, kā arī zēniem un meitenēm, kas vēlas savu LEGO klucīšu kolekciju padarīt košāku.

•  Bērni var radoši darboties ar 500 LEGO® klucīšiem, tostarp dažādām caurspīdīgām detaļām. Šo rotaļu komplektu var savienot ar citiem oriģinālajiem LEGO komplektiem vēl lielākam būvēšanas un rotaļu priekam.

•  Kārbā atradīsi atsevišķos maisiņos iesaiņotus klucīšus: katrā maisiņā ir LEGO® detaļas 2 modeļu būvēšanai. Vienkārši izvēlies modeli, atver klucīšu maisiņu un ļauj, lai sākas jautrība!

•  Iekļautas drukātas būvēšanas instrukcijas un Instructions PLUS — iespēja, kas pieejama bezmaksas lietotnē LEGO® Building Instructions un nodrošina tuvināšanas, pagriešanas un vizualizēšanas rīkus vēl aizraujošākam būvēšanas procesam.

•  LEGO® Classic būvēšanas komplekti rosina brīvas, radošas rotaļas. Vēl nekad nav bijis tik jautri veicināt bērnu radošās domāšanas un problēmu risināšanas prasmes!

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek ražoti atbilstoši stingriem kvalitātes standartiem, lai tie vienmēr būtu savienojami, saderīgi un sagādātu tikai prieku.

•  Visi LEGO® rotaļu komplekti tiek rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu to atbilstību stingriem drošības standartiem.

LEGO® Classic būvēšanas komplektā "Radošie caurspīdīgie klucīši" (11013) ir iekļautas dažādu krāsu, formu un lielumu caurspīdīgas LEGO detaļas, kā arī aizraujoša klasisku LEGO klucīšu, detaļu, acu un riteņu izlase. Viss, kas bērniem nepieciešams radošām rotaļām daudzu stundu garumā. Lielisks rotaļu komplekts mazajiem būvētājiem no 4 gadu vecuma. Kvalitatīvajā rotaļu komplektā ir iekļautas 8 iedvesmojošas būvēšanas idejas. Var uzbūvēt rotaļu putnu, lauvu, bruņurupuci, robotu, vienradzi, rozā putnu, burvi ar mikstūru galdu un zivi koraļļu rifā. Katram modelim ir vienkārša būvēšanas pamācība un digitālas būvēšanas instrukcijas, lai lepnumu un prieku par uzbūvētajām LEGO rotaļlietām sajustu arī tie, kas būvē pirmo reizi. Palīdzi bērniem pilnveidot dzīvē noderīgas prasmes. LEGO Classic būvēšanas komplekti iedvesmo zēnus un meitenes iztēloties un radīt. Bērni var kopā ar draugiem un ģimeni būvēt un rotaļāties, vienlaikus pilnveidojot radošās un fiziskās prasmes. Tagad mācīties ir tik jautri!
Klientu atsauksmes par šo preci