Informācija
Preču katalogs

LEGO® 60295 CITY STUNTZ Kaskadieru priekšnesumu arēna

 
Kods
2021312
89,99 €
30,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 89,99 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 30,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 89,99 €.
Piegāde: 1-2 d.d.
Atlaide ar kodu ATLAIDE20
Noliktavā
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 6+
Produkta kategorija Konstruktori
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Daļu skaits 668
LEGO sērija LEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

• Sagatavo ainu aizraujošām rotaļām ar LEGO® City rotaļu komplektu "Kaskadieru šova arēna" (60295), kurā ir daudz aizraujošu piederumu un izaicinājumu spraigām sacīkstēm un elpu aizraujošiem šoviem.

• Kas atrodas kārbā? Viss, kas bērniem nepieciešams, lai uzbūvētu 2 monstru vāģus, 2 automašīnas ar iebrūkošu jumtu, uguns riņķi, lēcienu rampas, kaskadieru motociklu ar spararatu, hotdogu kiosku, pjedestālu, 6 minifigūras un citus elementus.

• Bērni var izveidot lieliskas ekspozīcijas un sarīkot sacīkstes, kurās piedalās spararata motocikls un 2 monstru vāģi, kas sadragā automašīnas. Savieno šo komplektu ar citiem LEGO® City Stuntz komplektiem, lai jautrība būtu vēl lielāka!

• Iespaidīga dāvana dzimšanas dienā vai jebkurā citā dienā bērniem un triku faniem no 6 gadu vecuma.

• Uzbūvēta monstru vāģa aptuvenie izmēri: augstums 11 cm, garums 14 cm, platums 9 cm.

• Baterijas nav nepieciešamas. Kaskadieru šova arēnas dzinējspēks ir spararata tehnoloģija un bērnu iztēle.

• Iekļauta drukāta būvēšanas pamācība un iespēja Instructions PLUS, kas pieejama viedierīču bezmaksas lietotnē LEGO® Building Instructions. Ar šo interaktīvo pamācību topošie būvētāji ātri vien kļūs par īstiem meistariem.

• Ar LEGO® City Stuntz komplektiem bērni nokļūst notikumu centrā ar kolosāliem rotaļu transportlīdzekļiem un jautriem tēliem, kas rosinās radošus, reālās dzīves notikumos balstītus stāstus un lomu spēles.

• Visas LEGO® City detaļas atbilst stingriem nozares standartiem, tāpēc tās ir saderīgas, un tās vienmēr var viegli savienot un atvienot.

• LEGO® City klucīši un detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību stingriem globāliem drošības standartiem.

Bērni var sarīkot episkas sacīkstes un izveidot apskates ekspozīcijas ar LEGO® City komplektu "Kaskadieru šova arēna", kurā iekļauts motocikls ar spararata piedziņu un iedvesmojoši tēli.

LEGO® City rotaļu komplektā "Kaskadieru šova arēna" (60295) ir iekļauts motocikls ar spararata piedziņu un piederumi iespaidīgiem kaskadieru piedzīvojumiem. Bērni var kaskadieru motociklam likt lekt cauri uguns riņķim, veikt salto un trikus ar 2 lieliskiem monstru vāģiem, kā arī viegli pārkārtot triku moduļus, lai parādītu atkal jaunu šovu. Komplektā iekļautas 6 minifigūras, tostarp 3 TV seriāla “LEGO City” tēli. Būvēšanas un rotaļu prieks bērniem no 6 gadu vecuma. Komplektā "Kaskadieru šova arēna" ir iekļauta vienkārša, drukāta būvēšanas pamācība, un tam viedtālruņu un planšetdatoru bezmaksas lietotnē LEGO Building Instructions ir pieejama iespēja Instructions PLUS. Šajā interaktīvajā būvēšanas pamācībā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, lai LEGO būvēšana nesagādātu nekādas grūtības. Ļauj bērnam kļūt par šova zvaigzni! Ar LEGO City Stuntz komplektiem bērni nokļūst notikumu centrā ar spararata motocikliem, lieliskiem transportlīdzekļiem, reālistiskām celtnēm un jautriem tēliem, kas rosina radošas lomu spēles. Savieno dinamiskās LEGO City Stuntz pasaules komplektus, lai jautrība kļūtu vēl lielāka!
Klientu atsauksmes par šo preci