Preču katalogs

LEGO® 21054 ARCHITECTURE Baltais nams

Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Konstruktori
Daļu skaits 1483
LEGO sērija LEGO® Architecture
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +

•  Šajā LEGO® Architecture dekoratīvajā Baltā nama modelī (21054) ir brīnišķīgi iedzīvināts neoklasicisma dizains un greznība, ko pārstāv pasaulslavenā Amerikas Savienoto Valstu prezidentu mājvieta kopš 1800. gada.

•  Gūsti prieku no šī LEGO® būvēšanas komplekta pieaugušajiem, kurā iekļauta prezidenta mītne, rietumu spārns, austrumu spārns un Baltā nama savienojošās kolonādes, kā arī Rožu dārzs un Žaklīnas Kenedijas dārzs.

•  Modeli var ērti sadalīt trīs daļās, lai rūpīgāk aplūkotu arhitektoniskos elementus. Komplektā iekļauts arī LEGO® klucītis ar gravējumu “The White House”, papildinot dekorāciju, kas neizbēgami raisīs interesi.

•  Ja esi apmeklējis vai sapņo par iespēju apmeklēt Balto namu Pensilvānijas avēnijā 1600, Vašingtonā, vai arī tev vienkārši patīk ceļošana, arhitektūra, vēsture un dizains, šis radošais būvēšanas komplekts ir tev lieliski piemērots.

•  Būvējamais LEGO® Architecture modelis (augstums 11 cm, platums 47 cm, dziļums 20 cm) būs lieliska dekorācija jūsu mājās vai birojā. Tā ir arī labākā dāvana radošiem draugiem.

•  Nav nepieciešamas baterijas — šis elegantais pašdarināmais projekts ir veltīts tikai Baltā nama atveidošanai no LEGO® klucīšiem un gremdēšanās interesantā aktivitātē, kas palīdz atpūsties un atsvaidzināt prātu.

•  Iekļautas skaidras instrukcijas, lai pat jaunie LEGO® būvētāji varētu darboties pārliecināti, kā arī žurnālu galdiņa grāmatas stila buklets ar Baltā nama vēsturi (tikai angļu valodā; informāciju citās valodās var lejupielādēt vietnē LEGO.com/architecture).

•  Šis konstruktoru komplekts pieaugušajiem ir iekļauts iedvesmojošu LEGO® modeļu komplektu kolekcijā, kas radīta tieši tev, prasīgajam entuziastam, kurš meklē nākamo radošo projektu.

•  LEGO® būvēšanas klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tie ir savienojami un saderīgi, tos vienmēr var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  LEGO® klucīši un detaļas tiek rūpīgi pārbaudītas, lai visi konstruktoru komplekti atbilsti augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem, tāpēc šis miniatūrais Baltā nama modelis ir vienlaikus izturīgs un skatienam tīkams.

Tu esi aizņemts. Šķiet, ka vienmēr kaut kur jāsteidzas. Kad beidzot ir parādījies brīvs laiks, tu labprāt gūsti jaunus spēkus, pievēršoties kādam aizraujošam, radošam risinājumam. Tieši tādu nodrošina Baltā nama būvēšana no LEGO® klucīšiem. Izpēti detaļas. Darbojoties ar šo praktisko projektu, kas vingrina prātu, tu atveidosi prezidenta mītnes neoklasicisma kolonnu detaļas un kolonādes, savienojot austrumu un rietumu spārnu ar apkārtējiem dārziem un strūklaku. Šo LEGO Architecture Baltā nama modeli (21054) var sadalīt trīs daļās, lai to rūpīgāk izpētītu, un tajā iekļauts LEGO klucītis ar gravējumu “The White House”, lai iedvesmojošais apskates objekts būtu patiesi pilnvērtīgs. LEGO komplekti jūsu dzīvesveidam. Aizbēdz no rutīnas un atbrīvojies no spriedzes, veidojot šo izcilo modeli, kas kļūs par brīnišķīgu dekorāciju gan mājās, gan birojā. Tas ir iekļauts LEGO būvēšanas komplektu kolekcijā pieaugušajiem, kurus interesē māksla, dizains, arhitektūra un popkultūra, tāpēc tā ir labākā dāvana tev vai tavam entuziastam.
Klientu atsauksmes par šo preci