Informācija
Preču katalogs

LEGO® 10713 Classic Radošā ceļasoma

 
Kods
274295
16,00 €
 
Piegāde: 1-2 d.d.
Noliktavā
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3+
Produkta kategorija -
Daļu skaits 213
LEGO sērija LEGO® CLASSIC
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +

• Komplektā ir izturīga dzeltena ceļasoma ar parocīgiem nodalījumiem kārtošanai, kā arī krāsainu detaļu izlase, kurā ir būvēšanas klucīši, formas, riteņi un acis.

• Lielisks sākuma komplekts jaunajiem LEGO® būvētājiem.

• Šis LEGO® Classic būvēšanas komplekts veicina bezgalīgu radošumu un iztēli.

• Ceļasomas aptuvenie izmēri: augstums 26 cm, platums 28 cm un dziļums 6 cm.

• Apmeklē vietni LEGO.com/classic, lai atrastu vēl vairāk būvēšanas instrukciju, jautrus video, idejas un iedvesmu.

• Ļauj vaļu radošumam ar LEGO® Classic komplektiem!

Veido, rotaļājies un sakārto lietas šajā pārdomātajā un ērtajā LEGO® Classic 10713 Radošajā ceļasomā, kurā ir sakārtoti LEGO būvēšanas klucīši spilgtās krāsās, piemēram, klucīši, acis, riteņi un formas, lai izveidotu dažādas mājas, transportlīdzekļus, būtnes un modeļus. Atver dzelteno ceļasomu, lai aplūkotu daudzos nodalījumus, kur tu varēsi sakārtot un uzglabāt LEGO detaļas. Šajā komplektā ir arī vienkārši, vecumam atbilstoši būvēšanas norādījumi, kas palīdzēs bērniem atklāt savas radošās būvēšanas prasmes.
Klientu atsauksmes par šo preci