Informācija
Preču katalogs

Koka stumdīklis ar polsteriem

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 193151

Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2
Produkta kategorija Šūpuļzirdziņi
Bērnu rotaļlietu drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Materiāls + Koka
Krāsains stūmējs ar blokiem, ir spēcīgs rokturis un rāmis. Ērta koka paplāte bloku uzglabāšanai. Šis stūmējs ne tikai palīdzēs jūsu mazajam spert pirmos soļus, bet arī attīstīs viņa radošumu.
Komplektā ir 37 gabali
Ieteicamais vecums: no 12 mēnešiem.
Izmēri: 34x49 cm
ID: BB103
Klientu atsauksmes par šo preci