Preču katalogs

Grils BigGrill Kamado 21" zils + pārsegs, pelnu tīrīšanas rīks, vistas turētājs, multi-sistēma, pelnu savākšanas rīks

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 2019780

599,00 €
59,90 € x 10 mēn.*
Piemēram, aizņemoties 599,00 € ar līgumu, kas noslēgts uz 10 mēnešiem, nav pirmā iemaksa, regulāras iemaksas mēnesī, fiksēta gada procentu likme 0%, administrācijas maksa 0%, līguma maksa 0%, kopējais patēriņš gada procentu likme - 0%, kopējā maksājamā summa -599,00 €, regulārā maksājuma summa -59,90 €.

Akcija spēkā tikai izvēloties 10 mēnešu termiņu. Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsBIGGRILL
Preces kategorijaĀra grili
KrāsaZils
Komplektā ietilpst bārbekjū grila piederumiPārsegs, 2 zonu Multi-sistēma, pelnu savākšanas rīks, pelnu tīrīšanas rīks, keramiskais vistas turētājs
Grila diametrs54,7 cm / 21 collas
Garantijas laiksIEROBEŽOTA MŪŽA GARANTIJA

BIGGRILL — IEROBEŽOTA MŪŽA GARANTIJA

BIGGRILL grils ir ārkārtīgi uzticama un ilgstoša ierīce, kura klientiem, kas to iegādājas, sniedz ierobežotu mūža garantiju, kas pārsniedz parastās divu gadu garantijas apkalpošanas saistības. Mūža garantija attiecas uz griliem, kas tiek lietoti saskaņā ar instrukcijā norādītajiem nosacījumiem, un kuriem nav materiāla un ražošanas defektu.

Mūža garantija attiecas uz šādiem BIGGRILL grila komplekta elementiem:

Keramikas bārbekjū korpuss;
Keramikas kurtuve;
Uguns aplis;
Deflektori.

Iepriekš uzskaitītie BIGGRILL grila elementi, kuri ir zaudējuši savu funkcionālo viengabalainību paredzētās lietošanas laikā, var tikt nomainīti bez maksas neierobežoti visā to kalpošanas laikā.

BIGGRILL grila elementi, uz kuriem attiecas 2 gadu garantija:

Visas grila metāla daļas;
Oriģinālie keramikas grila piederumi.

Garantijas noteikumi un ierobežojumi

Mūža garantija attiecas tikai uz fiziskām personām, kuras iegādājušās BIGGRILL bārbekjū personīgai lietošanai tieši no interneta veikala www.bigbox.lv. Garantijas apkalpošanas gadījumā pircējam jāiesniedz bārbekjū pirkuma dokuments - rēķins, kases čeks un izraksts no līzinga līguma, ja bārbekjū iegādāts uz nomaksu.

Mūža garantija nav nododama trešajām personām. Standarta 2 gadu garantija attiecas uz visām bārbekjū daļām pēc tālākpārdošanas.

Juridiskām personām, kuras izmanto bārbekjū komerciāliem nolūkiem, attiecas arī standarta likumā noteiktā 2 gadu garantija, kas attiecas uz keramikas korpusu, kā arī visām keramikas un metāla daļām un piederumiem.

Garantija nesedz sīkus defektus ekspluatācijas laikā, kas netraucē grila darbību: sīkas skrambas, iespiedumus, plaisas vai ārējās glazūras defektus. Garantija neattiecas arī uz nerūsējošā tērauda, čuguna un citu metāla detaļu defektiem, kas radušies apkārtējās vides un ķīmisko elementu nelabvēlīgās ietekmes dēļ rūsas, oksidēšanās vai pārklājuma izbalēšanas dēļ.

Ja jaunam bārbekjū pamanāt kādu no augstākminētajiem defektiem, pircējam ir jāinformē bojātās preces pārdevējs tieši pirms tās nodošanas ekspluatācijā.

Klientu atsauksmes par šo preci