Informācija
Preču katalogs

Spēle "Makaronu mezgliņi GCW52

 
Kods
297819
16,55 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Mattel
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 5-6, 7-8, 11+, 9-10
Produkta kategorija Galda spēles
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Spēle "Makaronu mezgli", GCW52

Makaroni - sanāk kopā! Šī ir smieklīga un izklaidējoša makaronu spēle, kurā jūs iekritīsit īstā makaronu mudžeklī! Šeit šefpavārs savieno spēlētājus ar nūdeļu virtenēm, un tavs mērķis ir savākt pēc iespējas mazāk punktu, nepakrist un izpildīt visus pavāra uzdotos uzdevumus, nesalaužot nevienu nūdeli. Boss izvelk kārtis un dod uzdevumus spēlētājiem, līdz uzdevumu vairs nevar izpildīt vai ja spēlētājs zaudē līdzsvaru un nokrīt, vai saplīst spageti nūdeles. Kad tas notiek, kārta beidzas. Spēli uzvar tas, kurš savāc vismazāk punktu. Spēlē visi spēlētāji kļūst par pavāriem un spēlētājiem, tāpēc, ja jums izdosies apgūt makaronu smalkumus - jūs kļūsit par uzvarētāju!

Ieteicamais vecums: 5+.

Klientu atsauksmes par šo preci