Informācija
Preču katalogs

Djeco spēle "LudoPark"

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 247938

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Ludo Park ir lieliska spēle bērniem un piedāvā pat 4 spēles - Magnētiskā makšķerēšana, Loto, Atmiņas pāru spēle un Ceļojumu spēle.

Kaste kļūst par spēļu virsmu dažām spēlēm. Galvenie varoņi ir panda, zilonis, suns un kaķis. Lieliska spēle bērniem no 2 gadu vecuma, lieliski piemērota arī ģimenēm.

Interesanti un lieliski, attīsta smalko motoriku un koncentrēšanos.

Djeco ir franču uzņēmums, kas rada īpaši skaistas un radošas rotaļlietas. Katrs viņu produkts ir unikāls, detalizēts un krāsots.

Djeco rotaļlietas atbilst visiem Eiropas rotaļlietu drošības standartiem.


DJ01698

Klientu atsauksmes par šo preci