Informācija
Preču katalogs

Gaisa sausinātājs Wood’s MRD25GW

 
Kods
2027147
399,00 €
133,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 399,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 133,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 399,00 €.
Piegāde: 1-4 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Wood's
Produkta kategorija Gaisa sausinātāji
Krāsa Balts
Dziļums 567 mm
Platums 252 mm
Svars, Kg 15.5 kg
Augstums 355 mm
Piemērots telpām līdz (kv.m.) 60 m²
Ūdens tvertnes tilpums, l 3.8
Garantijas laiks 24 mēn.

Wood MRD25GW ir jaudīgs, daudzpusīgs gaisa mitrinātājs, kas piemērots lielākajai daļai vides. MRD25GW ir viegli pārvietot tur, kur tas šobrīd ir visvairāk nepieciešams, un tas izvada siltu, sausu gaisu no augšas, lai izžāvētu veļu. Izmantojot MRD25GW, nav jāuztraucas par apkopi vai atkausēšanu – vienkārši iestatiet vēlamo mitruma līmeni un atstājiet ierīci darboties.


Jaunais MRD25GW ir kompakts un jaudīgs gaisa sausinātājs, kas dienā izvada līdz 20 litriem mitruma. MRD25GW ir vairākas funkcijas, un to ir ļoti viegli lietot. Tam ir augsta veiktspēja pat tad, ja temperatūra nokrītas līdz +5˚C. Pateicoties iebūvētajam termostatam, ierīce automātiski izslēgsies pie +5˚C temperatūras. Kad temperatūra paaugstinās, iekārta automātiski restartējas. Tas rada efektīvu aizsardzību pret pelējumu.


Viedā lietotne "Wood's Connect

Kontrolējiet produktu, izmantojot lietotni Woods Connect.


Woods Connect sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu viedo produktu. Woods Connect lietotne kontrolē katru viedo produktu atsevišķi. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, ja vien jums ir interneta pieslēgums, jūs varat kontrolēt visus savus Woods Connect produktus, izmantojot lietotni Woods Connect, kuru varat lejupielādēt no Google Play vai App Store.


  • Viegli izmantot
  • Regulējams mitrums
Klientu atsauksmes par šo preci