Preču katalogs

Elektriskais skrejritenis Inokim OX Black Hero

Ātra piegāde 1-4 d.d.

Kods 2733447

1 399,00 €
116,58 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Apdrošināšana 1 gads 354,75 €
Apdrošināšana 2 gads 494,65 €
Īpašības
Ražotājs INOKIM
GPS Nav
Riteņa diametrs 10"
Akumulatora ietilpība 13 Ah; 60V
Akumulatora garantija 6 mēneši
Maksimālais ātrums, km/h līdz 25
Nobrauktais attālums, km līdz 60 km
Maksimālais svars (slodze) 120 kg
Produkta kategorija Elektriskie skūteri
Krāsa Melns
Jauda 800 W
Svars, Kg 26kg
Riepas -
Bremzes + Diski
Rāmja tips + Alumīnijs
Rāmja materiāls + Alumīnijs
Garantijas laiks 24 mēn.

Funkcijas:

Barošanas poga ar automātisku izslēgšanos (izslēdzas pēc 5 min, ja skrejritenis netiek lietots), ātruma kontroles sistēma, 3 regulējami ātrumi, gaismas aktivizēšana, maksimālā ātruma iestatīšana, displeja apgaismojuma regulēšana.

Parādītā informācija:

Braukšanas ātrums, nobrauktais attālums (posms), kopējais nobrauktais attālums, akumulatora enerģijas līmenis.


BREMZES

OX ir efektīvas priekšējās un aizmugurējās bremzes. Priekšējā trumuļa bremze, labi aizsargāta pret putekļiem un ūdeni. Aizmugurējā bremze ir ventilējama, diska, visefektīvākā sausā laikā.


STŪRE

OX stūre nav salokāma. Pateicoties šim strukturālajam risinājumam, skrejritenis kļūst vēl stiprāks, kas ir īpaši svarīgi, braucot pa sliktas kvalitātes ceļiem.


LAMPAS

INOKIM OX motorollera korpusā ir iebūvēti eleganti priekšējie un aizmugurējie LED lukturi. Bremzējot iedegas aizmugurējā sarkanā gaisma (nepārtraukti sarkanā gaisma). Sānu LED apgaismojums darbojas arī nakts režīmā.

Klientu atsauksmes par šo preci