Informācija
Preču katalogs

Fisher Price Dream karuselis, CDN41

Ātra piegāde 1-5 d.d.

Kods 281620

Īpašības
Ražotājs Fisher Price
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2
Produkta kategorija Zīdaiņiem
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Fisher Price sapņu karuselis, CDN41

Bērniem no 0 mēn
Mīļais mazulīt, sapņo mīkstus tauriņu sapņus! Šis ir ļoti omulīgs karuselis ar griežamiem lāčiem. Karuseli var piestiprināt pie mazuļa gultiņas vai ratiņiem. Karuseļa augšpusē ir projektors, kas spīd zvaigznes pie griestiem. Ir arī 3 skaņas režīmi: dziesmas, dabas skaņas, nomierinošas, maigas melodijas. Virs mazuļa galvas griezīsies trīs mīksti lāči ar spārniem, debesīs spīdēs zvaigznes, un maiga melodija pavadīs bērnu skaistāko sapņu valstībā. Melodijas var atskaņot līdz 30 minūtēm. Karuselis ir izjaukts, tāpēc projektoru, rotējošus lāčus un gaismas var izmantot atsevišķi. Ir tālvadības pults, kas palīdzēs vadīt karuseli no tālienes, netraucējot bērnam. Šis karuselis sniedz mazulim komfortu un drošību, attīsta iztēli un vizuālās prasmes. Pasteļkrāsas rotaļu lācīši riņķo kā tauriņi, ko pavada nomierinošas skaņas un maigas, rotējošas gaismas. Ir pieejami 4 gaismas režīmi: griestu projekcijas, nakts gaisma, projekcijas un gaisma, vai arī jūs varat izslēgt gaismas un projekcijas pavisam. Tiek radīta ļoti mājīga atmosfēra, lai bērns varētu sapņot visskaistākos sapņus.
Klientu atsauksmes par šo preci