Informācija
Preču katalogs

Lanvin-paris Plīts virsmas

Labākie piedāvājumi kategorijā

Bigbox.lv interneta veikalā Plīts virsmas tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Lanvin-paris. Lanvin-paris Plīts virsmas Cenas sākas no 14,99 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 538 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Virtuves virsmu zinātne

Prasmēm ir svarīga loma ēdiena gatavošanā, taču tas nav vienīgais, kas padara pavārdu par lielisku meitsaru. Izvēlētās sastāvdaļas, receptes, kurām jūs sekojat, un izmantotie katli un pannas arī ietekmē jūsu ēdiena gatavošanu, un tie vienmēr var atšķirties. Bet kā ar vienu nemainīgo jūsu virtuvē, jūsu plīts virsmu? Apskatīsim trīs visizplatītākās plīts virsmu tehnoloģijas - gāzes, elektriskās un indukcijas -, lai uzzinātu, kā tās darbojas, un katras no tām plusus un mīnusus. Vēl tirgū pieejama, piemēram, infrasarkanā plīts virsma. Kā arī visas virsmas mēdz atšķirties ar novietošanu, jo ir iebūvējamās un brīvi stāvošās. Izmēri arī atšķiras, jo piedāvājumos ir sākot no divriņķu virsmām. 

Kā darbojas gāzes plīts virsmas?

Gāzes plīts deglis sastāv no degļu komplekta ar integrētu nosūcēju, kas piestiprināts pie neliela gāzes vārsta, kas savienots ar galveno gāzes vadu. Pagriežot pogu, ieplūdes vārsts atveras un gāze plūst caur Venturi cauruli, plašu cauruli, kas sašaurinās vidū. Gāze iekļūst caur vienu no platajiem galiem, un, nonākot sašaurinātajā sekcijā, tās spiediens palielinās. Sekcijā, kur caurule atkal paplašinās, ir neliela gaisa caurums, un, gāzei pārvietojoties šajā sekcijā, spiediens atbrīvojas, gaisa caurumā iesūcot skābekli. Skābeklis sajaucas ar gāzi, padarot to degošu. Pēc tam skābekļa-gāzes maisījums ieplūst deglī.

Plusi

Gāzes degļi var uzreiz mainīt temperatūru, 2 riņķi pārejot no augsta uz zemu siltumu, pagriežot pogu. Nodrošina viegli kontrolējamu atklātu liesmu cepšanai, tortilju brūnināšanai vai maisīšanai cepšanai tradicionālā noapaļota dibena wok.

Mīnusi

Gāze ir vismazāk patērējamais degvielas avots siltuma pārnesē; līdz 60 procentiem siltuma, ko rada gāzes deglis, var izkļūt gaisā, nevis iet pannā.

Kā darbojas elektriskās plīts virsmas?

Elektriskie degļi a++ parasti ir spoles stilā: saplacināta elektrības vadu spirāle, kas apšūta ar metālu, kas sasilst, kad tiek ieslēgta vadības poga, izraisot elektrības ieplūdi vadā. Degļa mirdzumā var redzēt elektriskās plūsmas intensitāti. Gludā elektriskā plīts virsmā spoles novieto zem vienas siltumizturīga stikla keramikas materiāla loksnes, kas pārklāj plīts virsmu. Elektriskās spoles silda tādā pašā veidā, izstarojot siltumu stiklā, kas izstaro podos un pannās. Halogēnās elektriskās plīts virsmas ir līdzīgas, izņemot to, ka sildelementi ir halogēna spuldžu gredzeni zem stikla, nevis elektriskie ruļļi.

Plusi

Elektriskie degļi ir plakani, tāpēc karstums no degļa - neatkarīgi no tā, vai tā ir spoles vai gluda augšdaļa - saskaras ar pannas dibenu.

Mīnusi

Slikta siltuma kontrole ir lielākais sitiens pret elektriskajām plīts virsmām; sildelementi vienkārši reaģē lēnāk nekā tie, kas atrodas gāzes vai indukcijas plītīs.

Kā darbojas indukcijas plīts virsmas?

Izmantojot indukcijas tehnoloģiju, siltums rodas pašā pannā, nevis sildelementā. Indukcijas plīts virsmas darbina elektrība, bet “elements”, kas atrodas zem keramikas vai stikla virsmas, darbojas kā spēcīgs magnēts, kas rada magnētisko lauku. Ievietojot šajā laukā lielu magnētiskā metāla gabalu, piemēram, čuguna pannu, pannas elektroni mēģina izlīdzināties ar plīts virsmā esošo magnētu. Bet plīts virsmas magnēts maina savus polus, liekot pannas elektroniem pārvietoties tik strauji, ka elektriskā strāva liek pannai radīt siltumu, ko tas dara ļoti ātri. Ar pannas palīdzību uz plīts virsmas jūs kontrolējat pannā saražotā siltuma daudzumu, kas palielina vai samazina magnētiskā lauka stiprumu. Ja meklējat kur cena ir vislabākā, tad interneta vietnēs noteikti būs lētāk, jo pieejama īpaša akcija. 

Plusi

Indukcijas plīts virsma nodrošina tūlītēju un precīzu siltuma kontroli pat ļoti zemā temperatūrā. Un atšķirībā no gāzes indukcija ir ārkārtīgi karsta.

Mīnusi

Un tas mūs noved pie lielākajiem indukcijas trūkumiem: jums jāizmanto trauki, kuros ir daudz dzelzs. Tas ietver čugunu, neatkarīgi no tā, vai tas ir emaljēts vai nē, un nerūsējošo tēraudu no auksta dzelzs. Nestrādās tīrs varš, alumīnijs, stikls, fajansa trauki, akmens trauki un daži trauki no nerūsējošā tērauda ar zemu dzelzs saturu.