Informācija
Preču katalogs

Kidkraft Vintāža virtuvīte, sarkana

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 85888

219,00 €
21,90 € x 10 mēn.*
Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Kidkraft
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Virtuvēm
Materiāls + Koka
Krāsa Sarkans
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.


Virtuve ir ļoti reālistiska;

Lieliska dāvana jebkuram jaunam pavāram;

Ledusskapis ar saldētavu;

Cepeškrāsns;

Plīts;

Mikroviļņu krāsns;

Ledusskapja, saldētavas, cepeškrāsns un mikroviļņu krāsns durvis vaļā;

Iekšā ir daudz vietas, tāpēc derēs visi pārtikas produkti;

Tālrunis, lai sazvanītu draugus ēdiena gatavošanas laikā;

Izlietne;

Koka.


Izmēri (GxPxA) 84x34x91cm
Preces kods 53173
Klientu atsauksmes par šo preci