Informācija
Preču katalogs

Kidkraft Moderna virtuve

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 125531

239,00 €
23,90 € x 10 mēn.*
Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 10 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 48,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Kidkraft
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Virtuvēm
Materiāls + Koka
Krāsa Balts / Rozā
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Mazajiem pavāriem patiks gatavot ēdienu šajā modernajā lauku virtuvē.

Virtuve ar skaistu dizainu būs brīnišķīga dāvana katrai meitenei.

Šeit jūs atradīsiet: plīti, mikroviļņu krāsni, izlietni un piekaramos aizkarus, papīra dvieļu turētāju, griešanas dēli un daudz ko citu.

Plīts ar plastmasas degļiem, tās pogas nospiež un griežas.

7 papildu vietas lietu glabāšanai.

Izlietne ir noņemama ērtākai tīrīšanai.

Pietiekami liels, lai vairāki bērni varētu spēlēt vienlaikus.

Izgatavots no koka.

Cieta konstrukcija.

Nāk ar detalizētām montāžas instrukcijām.Izmēri: 80 x 30 x 91 cm

Ieteicamais vecums: no 3 gadiem


ID: 53222
Klientu atsauksmes par šo preci