Informācija
Preču katalogs

Bērnu krogs Lassig Adventure, Autobuss

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 3529690

Īpašības
Ražotājs Lassig
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-9 gadi
Produkta kategorija Dzērieni

Izturīgs LÄSSIG nerūsējošā tērauda dzēriens bērniem. Neplīstošs, necaurlaidīgs un piemērots negāzētiem un vēsiem dzērieniem. Komplektā ir divi dažādi vāki dzērājam: praktiskais uzskrūvējamais vāks ar nerūsējošā tērauda klipsi ļauj to viegli pārnēsāt vai piesprādzēt, bet sportiskais vāks ar salmiņiem ļauj bērniem ērti dzert pašiem.


Produkta īpašības:


Krāsa: sudraba

materiāls: vāciņš: 100% polipropilēns (ar silikona gredzenu), papildu vāciņš: 100% polipropilēns, pudele: 100% nerūsējošais tērauds, klips: 100% nerūsējošais tērauds

Lietošanas instrukcija: nesatur BPA, nav mazgājams trauku mazgājamajā mašīnā, neder mikroviļņu krāsnī

drošības brīdinājumi: Šo produktu nedrīkst izmantot karsto dzērienu pagatavošanai (pudeles ārpuse sakarst – apdegumu risks), to nedrīkst izmantot karsto dzērienu uzglabāšanai vai transportēšanai, kā arī gāzētu dzērienu pagatavošanai (pārspiediena risks vai sprādziens). ). Nav piemērots piena produktiem (baktēriju augšanas risks). Lūdzu, ņemiet vērā, ka dzērienus (īpaši tos, kas satur cukuru) nedrīkst ilgstoši turēt pudelē (fermentācija).

Garums (cm): 7.3

Platums (cm): 7,3

Augstums (cm): 17,2

kopējais svars (kg) : 0,13

ieteicamais vecums: 3+ gadi

Tilpums (l): 0,5

Klientu atsauksmes par šo preci