Preču katalogs

BRITAX bērnu sēdeklītis ADVANSAFIX M i-SIZE Cosmos Black 2000034305

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2761736

329,73 €
27,48 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs BRITAX - ROMER
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Autosēdeklīši
Grupa 1/2/3 (9-36 kg)

BRITAX autokrēsliņš "ADVANSAFIX M i-SIZE" ir izstrādāts, lai jūsu mazais no 15 mēnešiem līdz 12 gadiem būtu drošībā uz ceļa. Apstiprinātais jaunais i-Size regulējums nodrošina elastību un maksimālu drošību, kurai varat uzticēties. Šis sēdeklis ir viegli pielāgojams jūsu augošajam bērnam, un bērns var izmantot 5 punktu drošības jostu līdz 21 kg.


i-Size standarta drošība neatkarīgi no jūsu bērna vecuma


ADVANSAFIX M i-SIZE sēdeklis būs piemērots Jūsu bērnam no 15 mēnešu līdz 12 gadu vecumam. Pat vecākiem bērniem, kuriem vairs nav nepieciešams autokrēsliņš, ADVANSAFIX M i-Size sniedz iespēju ceļot droši un ērti.


Zīdaiņi, kas sver līdz 21 kg, var izmantot arī 5 punktu drošības jostu.


Viegli regulējams


Šis jaunais krēsla dizains izceļas ar savu elastību. Pateicoties FLIP&GO funkcijai, kad pienāks laiks, 5 punktu automašīnas drošības jostu var viegli nomainīt pret 3 punktu automašīnas jostu. Tā kā, pielāgojot sēdeklīti pieaugušam bērnam, nevienas automašīnas sēdekļa daļas nav jāmaina vai jānoņem, vajadzības gadījumā varat to viegli atgriezt sākotnējā stāvoklī. Jūs varat arī viegli salocīt un noregulēt šo sēdekli atbilstoši bērna vajadzībām bez atkārtotas uzstādīšanas.


Galvenās iezīmes:


  • Var nostiprināt ar ISOFIX pamatni (ieteicams mazuļiem līdz 102 cm) vai automašīnas drošības jostām
  • 5 punktu drošības jostas, piemērotas lietošanai, līdz bērns sasniedz 21 kg svaru
  • Īpaši ērts, uzlabots neoprēna drošības jostas polsterējums, kas ir viegli noņemams un mazgājams veļas mašīnā
  • Papildu SecureGuard aizsardzība, kas notur automašīnas drošības jostu pareizajā stāvoklī un nodrošina papildu aizsardzību iegurņa kauliem
  • Sānu atzveltnes aizsargi aizsargā pret sānu, muguras, kakla un galvas traumām
  • V-veida galvas balsts pielāgojas galvas kustībām un nodrošina maksimālu komfortu
  • Viegli pielāgojas augošam bērnam
  • Īpaši viegli pielāgojams atbilstoši vajadzībām
  • Sēdekļa pārvalku var ātri un viegli noņemt, un to var mazgāt veļas mašīnā
  • Sēdeklis ir uzstādīts braukšanas virzienā
Klientu atsauksmes par šo preci