Preču katalogs

External HDD|SEAGATE|Expansion|8TB|USB 3.0|Black|STEB8000402

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2650822

241,78 €
20,15 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Seagate
HDD diska ietilpība 8TB
Produkta kategorija HDD cietie diski

Seagate Expansion darbvirsmas diskdzinis, papildu krātuve jūsu datoram
Seagate Expansion darbvirsmas diskdzinis nodrošina papildu krātuvi jūsu arvien pieaugošajai failu kolekcijai. Uzreiz pievienojiet vietu vairākiem failiem, konsolidējiet visus savus failus
uz vienu vietu vai atbrīvojiet vietu datora iekšējā diskā, lai palīdzētu uzlabot veiktspēju.
Iestatīšana ir vienkārša; vienkārši pievienojiet komplektācijā iekļauto barošanas avotu un USB kabeli, un esat gatavs darbam. Operētājsistēma Windows® to automātiski atpazīst, tāpēc nav jāinstalē programmatūra un nekas nav jākonfigurē. Arī failu saglabāšana ir vienkārša — vienkārši velciet un nometiet.
Izmantojiet ātro datu pārsūtīšanas ātrumu ar USB 3.0 interfeisu, pievienojot to SuperSpeed USB 3.0 portam. USB 3.0 ir saderīgs ar USB 2.0, lai nodrošinātu papildu sistēmas saderību.

Klientu atsauksmes par šo preci