Info
Preču katalogs

External HDD|LACIE|d2 Professional|6TB|USB 3.1|STHA6000800

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2650819

274,60 €
22,88 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs LaCie
HDD diska ietilpība 6TB
Produkta kategorija HDD cietie diski
Jaunākais d2 USB-C galddatora diskdzinis, kas ir būtisks papildinājums uz SSD balstītiem klēpjdatoriem un daudzfunkcionālajiem datoriem ar ierobežotu atmiņas ietilpību, ievērojami paplašina ietilpību profesionālām, jolas platuma ietilpīgām = radošām lietojumprogrammām. LaCie® d2 Professional lieliski darbojas gan Mac datoros, gan personālajos datoros, un tajā ir arī Seagate BarraCuda Pro uzņēmuma klases cietie diski, kas nodrošina nozarē vadošo veiktspēju un uzticamību.

Lietošanas gadījumi
Digitālās bibliotēkas krātuve: liela ietilpība un liels ātrums padara šo par izcilu produktu lielas RAW Adobe Lightroom® bibliotēkas glabāšanai un pārlūkošanai.
Videoierakstu pārsūtīšana: izcila veiktspēja, milzīga ietilpība, universāla saderība un izturīgs korpuss ļauj lietotājiem transportēt un pēc tam ātri pārsūtīt stundas RAW videoierakstu uz RAID dublēšanas ierīci vai serveri.
Galīgā projektu glabāšana: izcila veiktspēja un nozarē vadošā jauda padara LaCie d2 Professional par izcilu risinājumu pabeigtu projektu glabāšanai.
Klientu atsauksmes par šo preci