Preču katalogs

External HDD|SEAGATE|4TB|USB 3.0|Colour Green|STEA4000402

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2650814

Īpašības
Ražotājs Seagate
HDD diska ietilpība 4TB
Produkta kategorija HDD cietie diski
Papildu krātuve jūsu Xbox One
Nekas neuzrāda “Spēle beigusies” par Xbox One pieredzi, piemēram, pārslogots cietais disks. Palieliniet savas konsoles atmiņas ietilpību, izmantojot Seagate® Game Drive for Xbox, vienīgo ārējo disku, kas paredzēts tikai Xbox. Pārnēsājamā diskdzinī, kas ietilpst jūsu kabatā, varat glabāt savu pašreizējo spēļu kolekciju un lejupielādējamo saturu — ar tonnām brīvas vietas nākamajām gaidītākajām spēlēm.
Izmantojot līdz pat 4 TB papildu krātuvi savam Xbox One, varat glābt pasauli — vai pat visu galaktiku — un visas spēles, kuras ir vērts paturēt. Atbrīvojiet vietu savas konsoles iekšējā diskā, vienlaikus apvienojot 100+ Xbox One spēles vienā vietā.
Plug-and-play funkcionalitāte nodrošina tūlītēju iedarbināšanu. Jūsu Xbox One automātiski nosaka jūsu disku un palīdz jums veikt vienkāršu iestatīšanas procesu, kas dažu minūšu laikā būs gatavs spēlei. Atvienojiet Seagate Game Drive un paņemiet visu savu spēļu bibliotēku uz drauga māju.
Tas ir pietiekami mazs, lai ieslīdētu mugursomā, un tam nav nepieciešams atsevišķs strāvas vads, lai jūs varētu spēlēt spēles, bet ēst viņu uzkodas. Game Drive for Xbox ir saderīgs ar Xbox One un tiek pievienots tieši jebkuram jūsu konsoles USB portam.
Klientu atsauksmes par šo preci