Preču katalogs

External HDD|SEAGATE|Backup Plus Hub|10TB|USB 3.0|Black|STEL10000400

Ātra piegāde 2-3 d.d.

Kods 2647300

315,22 €
26,27 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Seagate
HDD diska ietilpība 1TB
Produkta kategorija HDD cietie diski
Vienkārša dublēšana ar integrētu USB 3.0 centrmezglu, lai pārvaldītu un uzlādētu ierīces
Seagate® Backup Plus Hub diskdzinis optimizē ārējo krātuvi, izmantojot vienkāršu lokālo vai mākoņa failu dublēšanu jūsu datoriem un mobilajām ierīcēm, kā arī viedo USB centrmezglu, lai uzlādētu un pārvaldītu jūsu USB savienotās ierīces.
Ātrgaitas USB 3.0 un 2.0 savienojamība nodrošina iespraudšanas un atskaņošanas funkcionalitāti jūsu datorā. Disks ir formatēts operētājsistēmas Windows datoriem — instalējiet nodrošināto NTFS draiveri operētājsistēmai Mac® savā Mac datorā, un jūs varat izmantot disku aizvietojami starp Windows un Mac datoriem bez pārformatēšanas.
Divi uz priekšu vērstie viedie USB 3.0 porti pastiprina jūsu diskdziņa funkcionalitāti, ļaujot uzlādēt un pievienot divas ārējās ierīces, piemēram, tālruni, planšetdatoru vai kameru, pat ja dators ir izslēgts/gaidstāves režīmā.
Izmantojot lejupielādējamo Seagate Dashboard programmatūru, jums tiek nodrošināti rīki vietējai, mobilajai, mākoņa un sociālo mediju dublēšanai. Palaidiet viena klikšķa dublēšanu vai ieplānojiet automātiskās dublēšanas plānu, lai aizsargātu failus savā Backup Plus Hub diskdzinī jums ērtā laikā.
Instalējiet bezmaksas lietotni Seagate Mobile Backup iOS vai Android mobilajā ierīcē, un jūs varēsiet dublēt visus ierīces attēlus un videoklipus savā Seagate diskdzinī vai mākonī.
Klientu atsauksmes par šo preci