Info
Preču katalogs

External HDD|WESTERN DIGITAL|Elements Portable|2TB|USB 3.0|Colour Black|WDBU6Y0020BBK-WESN

Ātra piegāde 7-12 d.d.

Kods 2647288

Īpašības
Ražotājs Western Digital
HDD diska ietilpība 2TB
Produkta kategorija HDD cietie diski

WD Elements portatīvie cietie diski ar USB 3.0 piedāvā uzticamu lielas ietilpības krātuvi, īpaši ātrus datu pārsūtīšanas ātrumus, universālu savienojamību un milzīgu ietilpību patērētājiem, kas apzinās vērtību.
Saderība ar USB 3.0 un USB 2.0 — ar šo vienoto disku jūs iegūsit saderību ar jaunākajām USB 3.0 ierīcēm un arī atpakaļejošu saderību ar USB 2.0 ierīcēm.
Maksimālie datu pārsūtīšanas ātrumi — pievienojot USB 3.0 portam, WD Elements portatīvais cietais disks nodrošina īpaši ātru datu pārsūtīšanas ātrumu.
Uzlabojiet datora veiktspēju — kad iekšējais cietais disks ir gandrīz pilns, dators palēninās. Neizdzēsiet failus. Atbrīvojiet vietu iekšējā cietajā diskā, pārsūtot failus uz WD Elements pārnēsājamo cieto disku, un atsāciet klēpjdatora kustību.
Liela ietilpība mazā korpusā — mazais, vieglais dizains piedāvā līdz pat 2 TB ietilpību, padarot WD Elements pārnēsājamos cietos diskus par ideālu kompanjonu patērētājiem, kas atrodas ceļā.
WD SmartWare Pro dublēšanas programmatūras bezmaksas izmēģinājuma versija — WD Elements portatīvajiem cietajiem diskiem ir WD SmartWare Pro dublēšanas programmatūras izmēģinājuma versija. Šī dublēšanas programmatūra ļauj dublēt failus WD Elements diskdzinī vai mākonī, izmantojot jūsu DropBox kontu.
WD kvalitāte iekšā un ārā — mēs zinām, ka jūsu dati jums ir svarīgi. Tāpēc mēs veidojam piedziņu iekšā atbilstoši mūsu augstajām prasībām attiecībā uz izturību, triecienizturību un ilgtermiņa uzticamību. Tad mēs aizsargājam disku ar izturīgu korpusu
paredzēts stilam un aizsardzībai.
Formatēts operētājsistēmai Windows — formatēts NTFS un saderīgs ar Windows 8, Windows 7, Windows Vista vai Windows XP. Var pārformatēt operētājsistēmai Mac.
Klientu atsauksmes par šo preci