Informācija
Preču katalogs

Atpūtas krēsls Relax sudraba/brūns

Ātra piegāde 7-28 d.d.

Kods 3519757

Preces kopā ar iepakojumu līdz 80 kg. uznešanas / izkraušanas 14,99 €
Īpašības
Ražotājs HomeGarden
Produkta kategorija Āra mēbeles
Veids - Krēsli
Mājas telpa Āra
Krāsa - Brūns, Pelēks
Materiāls - Metāls
Estētiska un funkcionāla

Ibiza Relax daudzstāvu krēsls tika izstrādāts, ņemot vērā jūsu cerības. Funkcionālais mehānisms un unikālais dizains ir svarīgas mūsu atzveltnes krēsla priekšrocības. Rezultātā produkts ir ne tikai ļoti funkcionāls, bet arī estētiski pievilcīgs.

Ibiza dārza krēsli ir salokāmi, tāpēc tos var brīvi salocīt jebkurā laikā, iegūstot papildus vietu. Pateicoties regulējamai atzveltnei, mūsu izstrādājumu var izmantot gan kā krēslu (var pilnībā atlocīt), gan kā tradicionālu krēslu (piemēram, pie dārza galda).

Izturīgs un izturīgs
Sēdekļi ir izgatavoti no ūdensizturīga un īpaši izturīga tekstila sieta. Audums saglabājas izturīgs pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem un UV stariem, tāpēc tas nekad nezaudēs savu krāsu vai sākotnējo mirdzumu. Jums nebūs jāuztraucas par tā impregnēšanu – sietu ir ārkārtīgi viegli uzturēt tīru un vienmēr gatavs lietošanai. Dārza krēsla konstrukcija ir izgatavota no alumīnija profiliem, kas pārklāti ar pulvera pārklājumu. Tie nodrošina elastību, lai jūs jebkurā laikā varētu brīvi mainīt sauļošanās krēsla iestatījumus. Alumīnijs ir korozijizturīgs materiāls, tāpēc tā piesūcināšanai nav jātērē papildus nauda.
Klientu atsauksmes par šo preci