Informācija
Preču katalogs

Skolas mugursoma SATCH PACK SCHOOL "Berry Carry"

 
Kods
226942
109,00 €
36,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 109,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 36,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 109,00 €.
Piegāde: 1-7 d.d.
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Ergobag
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 11+, 9-10
Produkta kategorija Mugursomas
Krāsa Violets
SATCH ir ERGOBAG līnija pusaudžiem.
Ergonomika - ir rāmi stabilizējoši lencēm, pielāgojas muguras garumam, augstumā regulējama krūšu josta, plata gurnu josta, gaisu caurlaidīga mugursomas aizmugure.
Ilgtspējība - izgatavots no pārstrādātām plastmasas pudelēm, lai taupītu resursus.
Funkcionalitāte un redzamība tumsā - polsterēts rokturis, ietilpīgs galvenais nodalījums ar maciņu grāmatām, otrs lielais nodalījums, josta atslēgām, mobilā telefona kabata ar atveri austiņām, priekšējais nodalījums ērti sadalīts dažādu lietu glabāšanai, aizsegti rāvējslēdzēji, atstarotāji.
Augs kopā ar bērnu no 1,40 gadiem. līdz 1,80 m. augstums, pateicoties stabilam alumīnija rāmim, kas lieliski pielāgojas mugurai.
SATCH PACK SCHOOL "Berry Carry" - bezgala ietilpīga klasika.
Izmēri: 30 x 22 x 45 cm.
Svars: ~1200 g
Tilpums: ~30 ltr.
ID: SAT-SIN-003-966ERGOBAG vīzija ir kļūt par sinonīmu skolas mugursomām visā pasaulē.
ERGOBAG unikalitāti nosaka četri WOW faktori:
Ergonomika
Ergobag apvieno jaunāko ceļojumu mugursomu ergonomiskos principus ar skolas mugursomas būtiskāko. Pateicoties jostai ap gurniem, svars tiek pārdalīts no pleciem uz stiprāko bērna ķermeņa daļu – gurniem. Mugursomas ir lieliski pielāgotas augumam un aug kopā ar bērnu.
Ilgtspējība
Mēs ļoti rūpējamies par vidi. Tāpēc mēs izmantojam audumus, kas ir 100% izgatavoti no pārstrādātām plastmasas pudelēm. Plastmasas atkritumi iegūst jaunu mērķi un tiek taupīti dabas resursi. Apmēram 15 miljoni PET pudeļu jau ir pārvērsti skolas mugursomās.
Redzamība
Vai bērns ir redzams? Protams! Visām skolas mugursomām ir atstarotāji, tāpēc bērni tumsā ir labi redzami. Papildus var pievienot 4 drošības komplektus fluorescējošās krāsās.
Klientu atsauksmes par šo preci