Preču katalogs

LEGO® 60245 CITY Police Policija: laupīšana ar monstru vāģi

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001167

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums5-6, 7-8
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits362
LEGO sērijaLEGO® CITY
Izņēmuma pazīmes +

•  Ienes savās mājās LEGO® City piedzīvojumus ar šo LEGO City policijas komplektu (60245), kurā ir vairāki modeļi — laupītāju monstru vāģis ar magnētisku strēli, 2 TV seriāla “LEGO City” tēli un daudz kas cits.

•  Būvēšanas komplekts bērniem, iekļauts laupītāju monstru vāģis ar magnētisku strēli, rotaļu bankas ēka ar magnētisku seifu, policijas patruļauto un motocikls, kā arī varonīgā policista Tom Bennett un laupītājas Big Betty minifigūras.

•  Policijas patruļauto un bankas ēkai ir detalizēta iekšpuse, un bērni var izraut seifu no bankas sienas ar monstru vāģa magnētisko strēli. Šo komplektu var savienot ar citiem oriģinālajiem LEGO® komplektiem.

•  Komplekts ir lieliski piemērots bērniem no 5 gadu vecuma ar nelielām būvēšanas iemaņām. Tas būs lieliska dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai jebkurā citā dienā bērniem, kam patīk spraigas rotaļas, un TV seriāla “LEGO® City” faniem.

•  Uzbūvēta monstru vāģa aptuvenie izmēri: augstums 8 cm, garums 17 cm, platums 9 cm. Policijas patruļauto aptuvenie izmēri: augstums 8 cm, garums 12 cm, platums 6 cm.

•  Tev ir paveicies! Baterijas nav nepieciešamas. Šī LEGO® City policijas rotaļu komplekta transportlīdzekļu dzinējspēks ir mazu bērnu lielā iztēle, tāpēc rotaļas var sākties jau tūlīt!

•  Sākt rotaļas ar šo LEGO® rotaļlietu ir pavisam viegli. Kārbā ir pievienotas vienkāršas būvēšanas instrukcijas, tāpēc atliek vien atvērt klucīšu iepakojumus, un jautrība var sākties!

•  LEGO® City policijas komplektos ir reālistiskas ēkas, kolosāli transportlīdzekļi un jautri tēli, kas rosina brīvas, radošas rotaļas un vienlaikus palīdz bērniem pilnveidot fiziskās prasmes un gūt pārliecību par sevi.

•  LEGO® būvēšanas komplekti atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc LEGO City rotaļu komplekti ir savienojami un saderīgi, un visas LEGO detaļas ikreiz var viegli savienot un atvienot.

•  Uzņēmumā LEGO Group visas LEGO® detaļas tiek stingri pārbaudītas, lai nodrošinātu ikviena mūsu rotaļu komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Mazajiem varoņiem un lieliskā TV seriāla “LEGO® City” faniem patiks šis aizraujošais LEGO City komplekts Policija: laupīšana ar monstru vāģi (60245), kurā ir iekļauts varonīgais policists Tom Bennett un nelietīgā laupītājā Big Betty. Vienkāršā būvēšanas pamācība palīdzēs pat LEGO būvētājiem-iesācējiem izbaudīt aizraujošu būvēšanu un rotaļas. Bērnu rotaļlieta ar daudzām interesantām funkcijām. Ja meklē aizraujošu, spraigu piedzīvojumu rotaļlietu, kas patiktu bērniem, šis rotaļu komplekts būs īstā izvēle. Komplektā ir 4 minifigūras, banku laupītāju rotaļu monstru vāģis ar milzīgu magnētu, bankas ēka ar magnētisku seifu, kā arī policijas patruļauto un motocikls — viss nepieciešamais spraigiem piedzīvojumiem. Būvēšanas komplekti bērniem. Bērniem patīk LEGO City policijas komplektu sniegtās brīvo rotaļu iespējas. Ar plašu reālistisku transportlīdzekļu, detalizētu ēku un jautru tēlu klāstu bērni var atveidot reālistiskus notikumus jautrā un radošā veidā.
Klientu atsauksmes par šo preci