Informācija
Preču katalogs

Amazon Elektroniskie grāmatu lasītāji

Bigbox.lv interneta veikalā Elektroniskie grāmatu lasītāji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Amazon. Amazon Elektroniskie grāmatu lasītāji Cenas sākas no 147,99 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 2 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 2 preču, un to cenas sākas no 147.99 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Kādu elektronisko grāmatu lasītāju izvēlēties?

E-grāmatas ir gada “tas” sīkrīks. Taču e-grāmatu lasītāja izvēle ir grūtāka nekā izvēlēties kaut ko citu. Visi e-grāmatu lasītāji sola labi paveikt vienu lietu: parādīt tekstu, īpaši grāmatām. Bet ir vēl dažas pamatprasības: tiem ir jānodrošina ilgs baterijas darbības laiks, viegli pārnēsājamiem, ekrāniem, kas neapgrūtina acis un kurus var viegli lasīt jebkurā vidē, ieskaitot spilgtu saules gaismu. Par laimi, lielākā daļa mūsdienu e-grāmatu lasītāju atbilst šiem pamatkritērijiem.

Ekrāna veids un lielums

Pamata e-grāmatu lasītājos teksta attēlošanai tiek izmantoti vienkrāsaini ekrāni. Digitālā tinte izskatās ļoti līdzīga papīram, un, lasot ilgu laiku, tā ir viegli acīm. Vislētākajos modeļos tas nav izgaismots, tāpēc, lai redzētu tekstu, jums būs nepieciešama gaisma, tāpat kā ar drukātu grāmatu. Taču lielākajā daļā e-lasītāju tagad ir pieejams malu apgaismojums, kas ļauj redzēt tumsā. Katram modelim varat mainīt spilgtuma intensitāti. Zemākie iestatījumi ļauj lasīt tumsā, kamēr partneris mierīgi guļ blakus. Visos gadījumos digitālo ir daudz vieglāk nolasīt spilgtā saules gaismā, savukārt planšetdatoru krāsainie skārienekrāni mēdz izplūst un to spīdīgajos displejos var parādīties traucējoši atspulgi.

Nozarē šķiet, ka 6 collas ir optimālais displeja izmēru e-grāmatu lasītājiem. Tas ir tas, ko jūs atradīsiet, piemēram, lielākajā daļā Amazon Kindles. Tomēr ir izņēmumi: Kobo Forma ir ievērojami lielāka - 8 collas, Kobo Elipsa - 10,3 collas, un Onyx ražo plašu dažādu izmēru klāstu, ieskaitot lielas planšetdatorus pilna izmēra dokumentu lasīšanai. Arī ekrāna izšķirtspēja ir atšķirīga. Augstas kvalitātes mazāki elektroniskie grāmatu lasītāji izmanto E Ink Carta ekrānus ar 300 pikseļiem collā.

Kā ar krāsu?

Ja jums ir jālasa vairāk nekā tikai grāmatas, planšetdatori ar krāsainiem ekrāniem piedāvā daudzas citas priekšrocības. Žurnāli un komiksu grāmatas lieliski izskatās lielākos krāsainos planšetdatoros. Pat lētāki planšetdatori, piemēram, Fire 7, var pārlūkot tīmekli, straumēt video no Netflix, Hulu vai citiem avotiem, atskaņot mūziku un palaist lietotnes. Augstā ekrāna un vispārējās jaudas dēļ lielākajai daļai cilvēku, kuri mēģina lasīt bagātīgu, pilnas lapas krāsu saturu, ļoti populāri ir iPad.

Vai jūs lasīsiet pludmalē?

Ja vēlaties lasīt vannā, pie baseina vai pludmalē, varat apsvērt iespēju iegādāties ūdensizturīgu e-grāmatu lasītāju. Jums ir vairākas iespējas. Amazon Kindle Oasis, jaunākais Kindle Paperwhite, Kobo Forma un Kobo Libra H2O var izturēt iegremdēšanu ūdenī. Kindle Oasis ir pat lapas pagriešanas pogas, lai jūs varētu viegli pārvietoties starp lapām, kad rokas ir pārāk mitras, lai izmantotu skārienekrānu.

Vai klausāties audiogrāmatas?

Dažreiz labākie e-lasītāji, kurus var klausīties, nevis lasīt. Kindle tagad var izveidot savienojumu ar Bluetooth austiņām, lai atskaņotu audio grāmatas. Daudzas Amazon grāmatas tiks sinhronizētas ar Audible audiogrāmatām Kindle e-grāmatu lasītājos. Onyx e-grāmatu lasītājiem ir iebūvēti skaļruņi un iespēja izmantot vairākas audiogrāmatu lietotnes.

Kāda veida bezvadu savienojums jums ir nepieciešams?

Pastāvīgi ieslēgts mobilais tīkls ļauj bez maksas iegādāties un lejupielādēt grāmatas no jebkuras vietas. Lielākā daļa ierīču piedāvā Wi-Fi kā pamata līmeņa bezvadu savienojumu par daudz zemāku cenu, savukārt 4G mobilie dati ir pieejami tikai kā daļa no dārgāka modeļa. Starp modernākiem edoc un e-grāmatu lasītāju modeļiem var minēt Amazon Kindle Paperwhite 10th Gen 8 GB Wi-Fi. Tam ir arī dažādas funkcijas un piedāvā labas interneta piekļūšanai. Savukārt akcija ļauj iegūt pēc iespējas labākas cenas konkrētam modelim lētāk.