Preču katalogs

LEGO® 76895 SPEED CHAMPIONS Ferrari F8 Tributo

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001088

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits275
LEGO sērijaLEGO® SPEED CHAMPIONS
Izņēmuma pazīmes +

•  Iespaidīgs rotaļu komplekts ar neticami detalizētu Ferrari F8 Tributo modeli. Lieliska dāvana dzimšanas dienā ikvienam, kas aizraujas ar LEGO® modeļu būvēšanu un kam patiktu ar Ferrari automašīnas modeli traukties pašiem savās sacīkstēs. 

•  Iekļauts Ferrari F8 Tributo modeļa būvēšanas komplekts un 1 kolekcionējama Ferrari sacīkšu braucēja minifigūra. Šis patstāvīgi būvējamais auto rotaļu komplekts rosinās bērnu iztēli, jo viņi varēs atveidot spraigus notikumus sacīkšu trasē. 

•  Pirmoreiz ir pieejama iespēja uzbūvēt superātrā Ferrari F8 Tributo rotaļu modeli. Bērni to var izlikt apskatei mājās vai sarīkot spraigas sacīkstes kopā ar draugiem. 

•  Šis auto modeļa komplekts, kurā ir 275 detaļas, būs lieliska dāvana dzimšanas dienā zēniem un meitenēm no 8 gadu vecuma, kuriem patīk būvēt Ferrari modeļus un rotaļāties ar tiem, kā arī šī itāļu autoražotāja elegances faniem. 

•  Ferrari F8 Tributo aptuvenie izmēri: augstums 4 cm, garums 15 cm, platums 8 cm. Visi 2020. gada LEGO® Speed Champions modeļi ir par 25% lielāki, tāpēc oriģinālo versiju detaļas šajos rotaļu auto modeļos ir atveidotas vēl precīzāk nekā iepriekš! 

•  Šim auto rotaļu komplektam nav nepieciešamas baterijas, tāpēc piedzīvojumi nekad nebeidzas. Sarkanā rotaļu automašīna vienmēr ir gatava sacīkstēm, un tai pat nav jāiegriežas pitstopā! 

•  Vai vēlies iegādāties šo komplektu kādam, kas vēl nav pazīstams ar LEGO® būvēšanas komplektiem? Viss kārtībā! Komplektā ir iekļautas vienkāršas instrukcijas, kas palīdzēs uzbūvēt šo satriecošo rotaļu auto modeli. 

•  LEGO® Speed Champions rotaļu komplekti piedāvā faniem iespēju uzbūvēt dažus no aizraujošākajiem auto modeļiem pasaulē. Pēc tam tos var izlikt apskatei vai arī sarīkot sacīkstes ar citām automašīnām. 

•  LEGO® klucīši jau kopš 1958. gada atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Tie ir saderīgi un vienmēr viegli savienojami un atvienojami. 

•  Šīs LEGO® detaļas un klucīši ir rūpīgi pārbaudīti un atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē.

Saistītas preces

Šis LEGO® Speed Champions Ferrari F8 Tributo (76895) ir nepieciešams katram rotaļu auto un Ferrari fanam! Visu vecumu sacīkšu entuziastiem patiks būvēt šo mini modeli no LEGO klucīšiem. Fani var uzbūvēt paši savu superātrā F8 Tributo modeli un pēc tam izlikt to apskatei vai izaicināt citas automašīnās sacīkstēs. Visu laiku visreālistiskākais Ferrari. LEGO Speed Champions automašīnas tagad ir par 25% lielākas nekā iepriekš, tāpēc tām ir vēl vairāk autentisku detaļu. Šim F8 Tributo rotaļu auto modelim ir tādas pašas glītas dizaina līnijas kā oriģinālam, kurā pulsē visātrākais V8 dzinējs Ferrari vēsturē. Šī sarkanā auto modeļa komplektā iekļauta arī Ferrari sacīkšu braucēja minifigūra. Ieliec to automašīnā un traucies neticamā ātrumā! Atveido spraigos notikumus sacīkšu trasē! Ar LEGO Speed Champions būvēšanas komplektiem fani var uzbūvēt pasaulē populāru automašīnu mini versijas. Modeļus var izlikt apskatei, ar tiem var rotaļāties, un kopā ar draugiem var sarīkot aizraujošas sacīkstes.
Klientu atsauksmes par šo preci