Preču katalogs

LEGO® 76140 SUPER HEROES Dzelzs vīra robots

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001079

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits148
LEGO sērijaLEGO® SUPER HEROES
Izņēmuma pazīmes +

•  Piešķir jaudu bērnu LEGO® Dzelzs vīra piedzīvojumiem ar šo vareno Dzelzs vīra robotu. Kad robota bruņās ir ievietota minifigūra, mazais būvētājs var doties jebkur, satvert jebko un aizvākt visu, kas ir ceļā.

•  Bērniem patiks 2020. gada janvāra jaunā Dzelzs vīra robota dizains — lielāka mēroga Dzelzs vīrs ar krūšu bruņām, uz kurām redzams viņa enerģijas kodols. Kabīne ir atverama, lai Dzelzs vīra minifigūra varētu iekļūt robotā.

•  Iztēle paceļas spārnos, kad mazie supervaroņi atver robota kabīni, ievieto iekšā Dzelzs vīra minifigūru, pārvieto robota rokas un kājas cīņas pozā un šauj uz ienaidniekiem, kuri tuvojas.

•  Zēniem un meitenēm no 6 gadu vecuma patiks nebeidzamie, radošie Dzelzs vīra piedzīvojumi kopā ar šo LEGO Marvel Atriebēju būvējamo rotaļlietu. Viena no aizraujošākajām robotu figūrām Dzelzs vīra rotaļlietu cienītājiem.

• Pilnībā izstiepts Dzelzs vīra robots ir apmēram 12 cm garš, 9 cm plats un 9 cm dziļš — pietiekami liels, lai dotos jebkur, satvertu jebko un novāktu no ceļa visus ļaundarus un citplanētiešu iebrucējus.

•  Šai robota figūrai nav nepieciešamas baterijas, tāpēc bērni var sākt praktiskas rotaļas, kur un kad vien vēlas. Spēles ar rotaļu robotiem bez baterijām rosina radošu domāšanu, tēlainas lomu spēles un attīsta problēmu risināšanas prasmes.

•  Instructions PLUS pamācības nozīmē, ka pat pavisam mazi bērni var patstāvīgi būvēt LEGO® rotaļlietas. Ceļvedim ir pietuvinājuma un pagriešanas funkcijas, un tas ir pieejams kopā ar bezmaksas lietotni LEGO Life viedtālruņiem un planšetdatoriem.

•  LEGO® Marvel Atriebēju rotaļu komplekti sarūpē aizraujošus, iztēles bagātus supervaroņu piedzīvojumus bērniem, kuri vēlas atkārtoti izdzīvot filmu ainas, radīt savus stāstus vai vienkārši izlikt apskatei savus superīgos supervaroņu modeļus.

•  LEGO® būvējamās rotaļlietas atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tās ir savienojamas un saderīgas, un klucīšus ir viegli savienot un atvienot (šeit nekādas superspējas nevajadzēs!) — tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  Uzņēmumā LEGO Group tiek ne vien nodrošināta atbilstība visaugstākajiem standartiem, bet LEGO® klucīši un detaļas tiek arī mestas, spiestas, savītas, karsētas, locītas, skrāpētas un stieptas, lai gūtu pārliecību, ka rotaļlieta ir droša.

Mazie supervaroņi var iejusties Marvel Atriebēju filmas piedzīvojumos ar šo kustīgo LEGO® Marvel Atriebēju Dzelzs vīra robotu (76140). Kad Dzelzs vīra minifigūra nokļūst bruņotajā robotā, neviens ļaundaris nav drošībā. Lieliska Dzelzs vīra būvējamā rotaļlieta bērniem. Marvel Atriebēju fani būs sajūsmā par šo spraigas darbības pilno Dzelzs vīra robota figūru. Robota kabīne ir atverama, lai tajā ievietotu Dzelzs vīra minifigūru. Augstu novietots šaujamierocis atvaira ienaidniekus, bet kustīgās rokas un kājas ļauj netraucēti pārvietoties. Lai papildinātu būvēšanas jautrību, lejupielādē bezmaksas interaktīvo būvēšanas lietotni LEGO® Life. Marvel piedzīvojumi ar LEGO supervaroņu figūrām. LEGO Marvel Atriebēju rotaļu komplekti paver ceļu uz aizraujošu un piedzīvojumiem pilnu lomu spēļu pasauli. Bērni var atveidot iemīļotās filmu ainas un izgudrot savus iztēles bagātos stāstus ar kolekcionējamiem transportlīdzekļiem, robotiem, ēkām, minifigūrām, ieročiem un ierīcēm.
Klientu atsauksmes par šo preci