Preču katalogs

LEGO® 75267 STAR WARS™ Mandalorian™ kaujas komplekts

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001072

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 11+, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits102
LEGO sērijaLEGO® STAR WARS
Izņēmuma pazīmes +

•  Ar šo lielisko būvējamo rotaļlietu (75267) bērni var uzbūvēt biedējošu Mandalorian armiju, atveidot aizraujošas ainas no TV seriāla “Star Wars: The Mandalorian” un radīt paši savus aizraujošos stāstus. 

•  Ir tik daudz veidu, kā izspēlēt kaujas ainas ar 4 Star Wars™ Mandalorian kareivju minifigūrām, kuras ir bruņotas ar šautenēm, kā arī aizsardzības nocietinājumiem ar stiprinājumu šautenei un ātrgaitas motociklu ar šaušanas funkciju.

•  Jautrs veids, kā mazajiem Star Wars™ faniem izveidot armiju, turklāt komplektā ir daudz LEGO® būvēšanas klucīšu, kas iedvesmos būvēt un rotaļāties vienatnē vai kopā ar draugiem, kā arī savienot šo komplektu ar citiem LEGO Star Wars komplektiem.

•  Star Wars™ Mandalorian būvēšanas rotaļu komplektā ir 102 detaļas, to var ātri uzbūvēt (un pārbūvēt pēc kaujām), un tas būs lieliska dzimšanas dienas, Ziemassvētku vai pārsteiguma dāvana zēniem un meitenēm no 6 gadu vecuma.

•  LEGO® Star Wars™ Mandalorian Speeder aptuvenie izmēri: augstums 4 cm, garums 8 cm, platums 6 cm. Tas ir tieši tik liels, lai kopā ar nocietinājumiem un minifigūrām to varētu ielikt bērna somā un rotaļātos, esot ceļā.

•  Šis kolekcionējamās LEGO® būvēšanas rotaļlietas dzinējspēks ir bērnu radošums. Baterijas nav nepieciešamas, tāpēc piedzīvojumi kopā ar Star Wars™ tēliem nekad nebeigsies!

•  Palīdzi pat mazākiem bērniem pilnveidot būvēšanas prasmes, izmantojot bezmaksas lietotnē LEGO® Life pieejamo iespēju Instructions PLUS, kurā būvēšanas laikā modeli var tuvināt, pagriezt un vizualizēt.

•  LEGO® Star Wars™ komplekti ir lieliski piemēroti bērniem (un pieaugušajiem faniem), lai viņi atveidotu leģendārās ainas no Zvaigžņu karu sāgas, radītu paši savus unikālos stāstus vai uzbūvētu un izliktu apskatei kolosālos būvējamos modeļus.

•  Jau kopš 1958. gada LEGO® klucīši atbilst visaugstākajiem nozares standartiem, tāpēc tos ikreiz var viegli savienot un atvienot, neliekot lietā Spēku!

•  LEGO® detaļas un klucīši tiek karsēti, spiesti, mesti, savīti un rūpīgi pārbaudīti, lai nodrošinātu ikviena būvēšanas komplekta atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem gan uz Zemes, gan tāltālās galaktikās.

Veidojot savu armiju ar šo Mandalorian kaujas komplektu (75267), bērnus gaida piedzīvojumi! Šajā komplektā bērnu iztēles rosināšanai ir iekļautas 4 LEGO® Star Wars™ Mandalorian kareivju minifigūras ar šautenēm, būvējami nocietinājumi aizsardzībai un Mandalorian ātrgaitas motocikls ar 2 šautenēm. Papildu dimensija! Ir viegli būvēt, izmantojot katram LEGO komplektam pievienotās drukātās instrukcijas, bet bezmaksas lietotnē LEGO Life pieejamās interaktīvās instrukcijas Instructions PLUS pievieno papildu dimensiju. Arī mazāki bērni var ērti tuvināt, pagriezt un apskatīt modeli, būvējot tā īsto versiju. Star Wars piedzīvojumi LEGO stilā! Jau vairāk nekā divdesmit gadus uzņēmums LEGO Group veido leģendāru Star Wars zvaigžņu kuģu, transportlīdzekļu, vietu un tēlu versijas, kas uzbūvētas no klucīšiem. Piedāvājumā ir visdažādākie komplekti, kas paredzēti rotaļām un izlikšanai apskatei, un tie būs lieliska dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai citā īpašā gadījumā visu vecumu faniem.
Klientu atsauksmes par šo preci