Preču katalogs

LEGO® 71709 NINJAGO Jay un Lloyd ātrie sacīkšu braucamie

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 2001058

Līzinga kalkulatorā parādītās summas ir aptuvenas un informatīvas. Precīza maksājumu summa ir atkarīga no līzinga sniedzēja, visas summas tiks saskaņotas ar jums, noslēdzot līzinga līgumu.

Īpašības
RažotājsLEGO®
CE sertifikātsRotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums7-8, 9-10
Preces kategorijaKonstruktori
Detaļu skaits322
LEGO sērijaLEGO® NINJAGO
Izņēmuma pazīmes +

•  Kolosāls LEGO® NINJAGO® rotaļu komplekts ar Jay un Lloyd ātrajiem sacīkšu braucamajiem. Šis būvējamais komplekts bērniem lieliski noderēs visiem, kuriem patīk piedzīvojumu rotaļlietas un lomu spēles aizraujošās kaujās ar nindzju cīņas figūrām.

•  Šajā komplektā iekļauts Digitālais Jay un viņa Ātrgaitas lidmašīna, Digitālais Lloyd un viņa nindzju motocikls, Hausner ar savu lidojošo dēli un Key-Tana. Bērniem patiks atveidot Piecu miljardu ātrgaitas sacīkstes no spēles "Varenā Impērija".

•  2020. gada janvāra jaunajā, populārajā rotaļu komplektā iekļautas trīs minifigūras, kas piedalās cīņā videospēlē "Varenā Impērija". Visām minifigūrām ir interesanti galvenās pults ieroči un veselības dēlis, kurā parādītas atlikušās dzīvības.

•  Šī rotaļlieta, kurā ir 322 detaļas, sagādā jautru būvēšanas izklaidi zēniem un meitenēm no 7 gadu vecuma un ir lieliska dāvana. Rotaļu komplekts rosina uz iztēles bagātām rotaļām, un bērni var piedalīties arī lomu spēlēs ar draugiem.

•  LEGO® NINJAGO® piedzīvojumu rotaļlietu izmēri ir lieliski piemēroti izklaidēm mājām vai ceļā. Rotaļu motocikla augstums ir 6 cm, garums 28 cm un platums 5 cm.

•  Šim nindzju komplektam nav nepieciešamas baterijas. Tas ir gatavs rotaļām uzreiz pēc izņemšanas no kārbas. Nindzju transportlīdzekļu dzinējspēks ir bērnu iztēle, tāpēc sacīkstes un kaujas var turpināties mūžīgi. 

•  Izcili piemērots nindzju rotaļu komplekts mazam LEGO® būvētājam. Klucīšiem un būvējamām figūrām pievienotas vienkāršas instrukcijas, un bērni var lietot arī lielisko digitālo interaktīvo pamācību Instructions PLUS bezmaksas lietotnē LEGO Life.

•  LEGO® NINJAGO® kolekcionējamās būvējamās rotaļlietas paver bērniem ceļu uz aizraujošu fantāzijas un lomu spēļu pasauli, kur iemīļotie nindzjas cīnās pret ļaunajiem spēkiem. Tā ir lieliska iespēja aizraut bērnu prātus.

•  LEGO® klucīši jau kopš 1958. gada atbilst visaugstākajiem nozares standartiem. Tie ir saderīgi un vienmēr viegli savienojami un atvienojami.

•  Šīs LEGO® detaļas un klucīši ir stingri pārbaudīti un atbilst visaugstākajiem drošības un kvalitātes standartiem pasaulē gan mūsu pasaulē, gan NINJAGO® valstībā.

Saistītas preces

LEGO® NINJAGO® faniem patiks būvēt un raidīt cīņā šos Jay un Lloyd ātros sacīkšu braucamos (71709) ar lielisku rotaļu motociklu un lidmašīnu patstāvīgām rotaļām vai izklaidēm ar draugiem. Viņi var gremdēties šajā pasaulē kopā ar Digitālā Jay minifigūru ātrgaitas lidmašīnā un Digitālo Lloyd uz nindzjas motocikla, sacenšoties ar ļauno Hausner. Vēl vairāk jautrības! Instructions PLUS ir interaktīva pamācība būvēšanai, padarot to vēl jautrāku. Šī iespēja ir pieejama bezmaksas lietotnē LEGO Life, un tajā ir tuvināšanas un pagriešanas rīki, lai mazi bērni varētu būvēt patstāvīgi. Lieliska pamācība šim būvēšanas projektam. Brīnišķīgi piemērota dāvana bērniem dzimšanas dienā. LEGO NINJAGO rotaļu komplekti aicina bērnus uz mītisku pasauli, kurā viņi var ļaut vaļu iztēlei, drosmīgajiem varoņiem nindzjām metoties cīņā pret ļaunuma spēkiem. Bērni varēs stundām ilgi darboties ar šīm populārajām rotaļlietām, tostarp rotaļu robotiem, motocikliem, lidmašīnām, pūķiem, tempļiem un citiem modeļiem.
Klientu atsauksmes par šo preci